Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez baj lehet vagy baba?

Ez baj lehet vagy baba?

Figyelt kérdés
Kesik a menzeszem 3napja.holnap tesztelek :) Babàt tervezunk a pàrommal :) ha babàs vagyok ' akkor normàlis az alhasi szurka, mensis görcs és alhasi feszülés? Vagy inkabb aggodalomra ad okot ?
2016. jún. 6. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia Teljesen normális. Úgyan ezeket éreztem. Mondtam a párom hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg jól ki nevettem. Mondtam neki hogy meg fog jönni hát görcsölt a hasam. Természetesen a teszt pozitív lett el mentem dokihoz aki 5hetes 4napos terhességet állapított meg. Most 9hetes 3 napos vagyok ;) Drukkolok 😍
2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulàlok Neked 😊 annyira szeretnénk mi is babàt :) akkor nem aggodom annyira. Félek meg fog jönni 😢😦
2016. jún. 6. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy reggel tesztelsz. Ha csak amiatt, hogy reggeli vizeletből akarod, akkor szerintem ma is tesztelhetsz. Mivel késik már lehet kimutatja. Nekem is kimutatta.

Normális a menzesz szerű érzés, a tested még tudja, hogy most kellene megjönnie de a baba nem engedi már.

2016. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkàbb kivàrom a reggelt :)
2016. jún. 6. 13:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat :)
2016. jún. 6. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Drukkolok, majd írd meg a teszt eredményét! :)
2016. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, írj holnap hogy mi volt :)
2016. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális!


Várom az eredményt! :))


9+2 hkm

2016. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) irok mindenképp :)
2016. jún. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!