Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

6 év után abba hagytam a fogamzásgátlót. Utoljára máj 12.én volt meg. Elvileg 25-26.felé volt peteérésem és mivel nagyon szeretnénk a babát 20.- 30. Minden második nap együtt volnunk a párommal.

Legközelebb 9.én kellene megjönie de a mai napon begörcsölt a hasam mint ha megjönne de semmi. Pár napja a mellbimbóm annyira fáj hogy alig birok hozzá érni a fürdés kész rémálom.

Nem szeretnék az a fajta nő lenni aki rágörcsöl a dolgokra és mindjárt tesztel mert tudom még értelme nem lenne. Csak véleményetekre lennék kíváncsi hogy szerintetek mi lehet vagy járt- valaki hasonló helyzetben?



2016. jún. 4. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet, biztosat majd a tesztek mondanak! ;)
2016. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem MINDEKEPP tesztelj egyet amint tudsz venni

( Facelle tesztet nagyon ajánlom , x epilt nem , nekem az semmi sem mutatott ugyanaznap délután Facelle teljesen pozitiv volt )

2016. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem korai tesztelni a nemvárt előtti napon. Tudom, hogy sokaknak kimutatta már akár 4 nappal előtte is, nekem soha. Viszont nagyon rossz látni egy negatív tesztet, ha nagyon szeretnéd a babát.

Véleményem szerint várd meg a nemvárt napját, és akkor tesztelj. És ne keseredj el akkor sem, ha az negatív, mert nem biztos, hogy pont középidőben volt az ovu (ha nem tudod a pontos időpontot).

Nálam most ugyanez van, de annyi hónap van már mögöttem, amikor éreztem a "tüneteket", de nem volt baba, hogy nem merek hinni egyelőre. Most az az új, hogy a mellbimbóm fáj, érzékeny nagyon, ahogy Te írtad, de a mellem nem feszül annyira, mint amikor meg akar jönni. Én holnapra nem várom. Sajnos már teszteltem is tegnap, negatív lett, de amíg nem jön meg, van remény.

Szurkolok!

2016. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött :(

Talán jövő hónapban.

2016. jún. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!