Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptármódszer + pharmatex...

Naptármódszer + pharmatex biztonságosnak mondható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vélemények érdekelnének, hogy ha pharmatexet úgy alkalmazzuk (használati leírást szigorúan betartva), hogy a feltételezett termékeny napokon megszakítva vagyunk együtt párommal, a terméketlen napokban nem szakítanánk meg, akkor az mennyire biztonságos?

Illetve minden +,- tapasztalat érdekel ezzel a termékkel kapcsolatban!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. jún. 7. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

NEM!

A spontan peteeres naptarral hogy allpitod meg?

Ahhoz eleg egy orgazmus,hogy kivaltsa!

A pharmatex pedig arra jo,ha nem akarsz gorcsosen babat,de nem jelent gondot ha megis becsuszik...

2016. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi azért választottuk a Pharmatexet, mert úgy voltunk vele, hogy ha jön a baba, jöhet nyugodtan nincs akadálya. Én nem tudnám azt mondani, hogy hatékony,abbahagytam a fogamzásgátlót, következő hónapban már Pharmatex volt használatban (betartottuk ám a leírtakat) és most jön a pici :) Első hónapban összejött vele nekünk. A doki közölte is, hogy nahát, ismét egy "pharmatexes" baba.

26 hkm :)


u.i.: Lehet, másnak hatékony,nekünk nem nem védett igazán, bár nem bánjuk :)

2016. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hú, most kicsit megijesztettél :)

Menstruáció alatt vagyok, de már inkább csak barna folyásom van, és együtt voltunk párommal pharmatexxel, nem szakítottuk meg az együttlétet...

Akkor ezt nem volt túl jó ötlet?

2016. jún. 7. 13:44
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Pont 1 éve kezdtük el a Pharmatexet. Először csak naptármódszerrel kombinálva, majd fél év után azt már elhagyva. Nekünk nem jött össze mellette, picit tartok is tőle, mi van, ha gond van nálunk. Mert mi az esetek nagy többségében már (!) nem tartjuk be a használati utasításban leírtakat se. Valahogy úgy vagyunk vele, mint ahogy 2-es írta, hogy innentől már jöhet. De nálunk semmi...
2016. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A spermicidet arra találták ki, hogy kiegészítse a peszáriumot. Egyik nem használható a másik nélkül, mert úgy teljesen lutri.

Ezt nyugaton hangsúlyozzák is, gyakran a peszárium gyártója ugyanolyan névvel gyárt hozzá spermicidet is.

Csak Mo-n felejtették ki a Pharmatex útmotatójából, hogy önmagában nem fogamzásgátló.

Egyetlenegy mondat utal rá, hogy nem gántolja meg a teherbeesést, csupán az esélyt csökkenti.

Nem tudom miért van ez, de így van.

Szóval csak akkor használnám ha nem gond a baba.

Peszáriumot pl tilos közösülés után legalább 6 órát kivenni, mert addigra pusztítja el a spermicid tutira az összes spermiumot.

Akkor mennyire lehet hatékony önmagában úgy, hogy behelyezik és rögtön történik az aktus? Szerintem ez a magyar forgalmazótól felér egy megtévesztéssel.

2016. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyik ismerősöm pharmatexet használt 5 évig és pharmatex mellett terhes.. Szóval nem nyújt 100% védelmet. Max használj gumit + fogamzásgátlót. De ez se 100% Ha 100% módszert szeretnél akkor 1 vagy nem szexelsz vagy 2. Sterilizáltatod magad. :)
2016. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én amikor pharmatexet használtam, sosem lettem terhes, nem figyeltem ovut. Amikor meg gyereket akartunk, akkor meg terhes lettem és van is kettő. Szerintem működik jól.
2016. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi kb. 9 éves csak pharmatex-el védekezünk. Soha nem lettem mellette terhes. Amikor viszont próbálkoztunk a teherbeeséssel, és nem használtam, akkor második, ill. első alkalommal megfogantak a lányaim.
2016. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Mi a pharmatex hüvelytablettát használtuk.

Ti, akik írtátok, hogy bevált nálatok, melyik formáját alkamazzátok?

2016. jún. 7. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én évekig használtam a Pharmatex kúpot megszakítással, nem lettem terhes, nekem bevált, de ahogy hallottam és itt-ott olvastam, sokan babásak maradtak emellett a módszer mellett.
2016. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!