Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik a menzeszem. Ugy...

5napja késik a menzeszem. Ugy érzem mintha meg akarna jönni. Akkor terhesség kizárható? Nagyon szeretnénk már babát.

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 13:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 7. 14:42
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Én értem. hogy félsz a csalódástól, és meg is értelek, mert nagyon rossz érzés már megint negatív tesztet látni.

De ötnapos késésnél már nagyobb a valószínűsége, hogy baba van, mint a 12. dpo-n :)

A másik, hogy egyszer csak kell tesztelni. Nem várhatod meg, amíg megmozdul a hasadban :)

Szurkolok, és írd meg, mi volt!

2016. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is tesztelj. Ha egyébként egészséges vagy, akkor valószínűleg baba, de senki sem tudja így megmondani látatlanban... Ha csinálsz egy tesztet, és negatív, nem a teszt tehet róla. Ráadásul akkor már nem fogsz hiába reménykedni. Nem jobb biztosan tudni mihamarabb, mint később nagyobbat koppanni? Ha meg pozitív, akkor nem jobb a megerősítés, és hogy örülhetsz tutira? :) fel a fejjel!
2016. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Na akkor irany a bolt,vagy gyogyszertar!

Ha 2honapig nem jon meg,akkor addig nem tesztelsz,mert felsz?

A gorcs normalis akkor is,ha terhes vagy! 9hetes kismama vagyok es meg mindig szoktak mensis gorcseim lenni! Attol meg a kisbabank ott van a pocakomba! :)

Tessek tesztet venni es meg ma megcsinalni! 5nap kesesnel ez mar ki kell hogy mutassa a nap barmely szakaban,ha kismama vagy!

2016. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja es deukkolok! 😉😊
2016. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatàst és a drukkot :) 😚 ma tesztelek akkor :)
2016. jún. 7. 16:19
 17/23 anonim ***** válasza:
Gyorsan gyorsan ! Ird meg légyszi mi lett
2016. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kis babàm lesz :) poz. Teszt :) de nem akarom elkiabalni mert volt rà példa, hogy koràn elment :( de most pozitiv lett a teszt :) hatàrtalan boldogsàg :) köszönöm a biztatàsokat :) kedvesek 😙😙😙😙😙😙
2016. jún. 7. 17:15
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudom miért, de annyira örülök. Sok sikert!!!
2016. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Aranyos vagy 
2016. jún. 7. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!