Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik a menzeszem. Ugy...

5napja késik a menzeszem. Ugy érzem mintha meg akarna jönni. Akkor terhesség kizárható? Nagyon szeretnénk már babát.

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 13:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok! Mióta vártátok?



9+3 hkm

2016. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jujjdejooo!:)

Latod,nem kell felni! Mondtam,hogy ha lakik bent valaki,akkor mar ki kell mutatnia 5nap kesessel!

Es nem szabad rosszra gondolni!

Csak pozitivan!

Egyik ismerosomnek 3 babaja ment el es a doki azt mondta,hogy ez mar lelki eredetu,mert mikor megfogan,onnantol kezdve nem az oromnek adja at magat,hanem mindig a felelemnek,mert ugye az elso babaja is elment es teljesen rossz hatassal van ez a depije a magzatra,ezert mindig befejezodik a terhessege!

Szoval csak pozitivan! O akar titeket,ti is akarjatok ot ezerrel! Beszelj hozza,szeresd,mondd neki mennyire orultok,hogy o veletek van es szepen fejlodjon,mintha mar most is ott lenne a karodban! :)

Es legfokeppen vigyazz magadra/magatokra! Sok boldogsagot,oromteli babavarast! :)

2016. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt,mondjuk én csináltam tesztet nem is egyet..Ha félsz a csalódástól akkor várj még egy 2-3 napot és ha semmi akkor irány a patika és vegyél tesztet..Akkor már tuti 9hkm
2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!