Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van ha nagyon magamba...

Miert van ha nagyon magamba zuhanok es teljesen elmegy a kedvem az elettol akkor ugy erzem h babat szeretnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek meg amugy babat de amikor kicsit depibe esek ramjon h szszeretnek a baratommal szeretkezni ugy h teherbe essek..
2016. jún. 8. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Velem is van néha ilyen 16/l 😂
2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Menekülsz a valóságtól és igazolni akarod, hogy van értelme a létezésednek. Beteg alap erre családot alapítani.
2016. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, ez azért nem ilyen egyszerű szerintem.


Én pl. nem akartam mindenáron teherbe esni, nem görcsöltem rajta, de amikor már úgy éreztem, hogy hivatásomban is, hobbijaimban is kiteljesedtem, akkor jött az akkor próbálkozzunk most gyerekkel-érzés.


Szerintem az (érett, nem tini)emberek sokszor túl sokat agyalnak-görcsölnek a gyerektémán.

2016. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!