Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen ki vagyok borulva,...

Teljesen ki vagyok borulva, tanácsokat szeretnék olvasni, ugye válaszoltok?

Figyelt kérdés

Ma megint megjött.....tudom ezt már ezer egyen kiírták,és persze mindenki ki van borulva.Eddíg én tartottam másokban egy kis lelket de most nekem lenne szükségem egy kis támogatásra.10 hónapja szeretnénk harmadik gyermeket,az ég világon mindent kipróbáltunk ami természetes,homeopátiás,tudjátok mikről van szó,így nem írnám le.Az előző csemetéink hamar sikerültek,sose foglalkoztam hőmérőzéssel,gyógyteákkal hasonlóval.Eszembe nem jutott volna,hogy egyszer én is ilyen helyzetben leszek,hogy nő létemre a nők legtermészetesebb dolgát nem tudom kivitelezni,hogy teherbe essek....

Na,a nőgyógyász akihez szimplán sztk módon járok,nem foglalkozik a problémánkkal,azt mondja,jaaj majd ha másfél év után nem sikerül,akkor TALÁN elkezd minket kivizsgálni.Egy nyugdíjas orvos egyébként,aki csak visszajár rendelgetni.Szóval mondjátok meg csajok,hol van ilyen törvény leírva,hogy várni kell x évet,hogy egy orvos segítsen???Én tudom,hogy mikor szeretnék gyereket nem?

Nem tudom mit csináljak,egyébként én 30 párom 38 éves.

Adjatok tanácsot,hogyan induljunk el az úton?Tatabányaiak vagyunk,itt szeretnénk a közelben egy jó nőgyógyászt találni,aki igenis foglalkozik velünk.

Tudtok valakit errefelé?

Vagy bárki bármiben tud nekem tanácsot adni,attól szívesen veszem.

Tudom,gyereken ne spóroljunk,de jó lenne ha anyagilag is jól jönnénk ki ebből a problémából.

Én egy nyomorult meddő pi@a vagyok igaz? Nagyon el vagyok keseredve....na már sírok is...


2009. dec. 26. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugi-nyugi!!!!

Most szépen megnyugszol! És megvárod, amíg éremi választ is kapsz! Addig pedig én sex-el szoktam a feszültséget levezetni!

Adj magatoknak egy kis időt!

2009. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyél elkeseredve! Van már két csodálatos gyermeked, örülj Nekik, foglalkozz Velük még többett, mint eddig. Ők ettől nagyon boldogok lesznek, és Te gondolatatidat is egy kicsit elterelik a harmadik babáról. Sajnos ezt sem lehet görcsösen akarni, mint az életben oly sok mindent. Kicsit lazulj le! Hidd el nem a levegőbe beszélek. Én is küzdök éppen egy második gyermekért, csak én 10 évvel idősebb vagyok nálad. Sajnos Tatabányán nem tudok orvost, de ha meg tudod oldani, érdemes felkeresni a BMC-t (Budai Meddőségi Centrum), Budapesten a János Korházban vannak. Nagyon sok sorstársunknak segítettek már és még fizetni sem kell. Kitartást kívánok Neked és mielőbbi babát!!!!
2009. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia


elhiszem, hogy elvagy keseredve, sajnos nem tudom mit élsz át,

csak annyit szeretnék neked mondani, hogy nem vagy meddő, hisz van már gyermeked, nem is egy.

próbálj kicsit lazítani hátha akkor mikor nem is gondolnád, és ne sír biztos minden rendben lesz,

dokit nem tudok, nem arra lakom ahol Te, de bizti lesz itt valaki aki tud jó orvost, az sztk-s dokival ne is foglalkozz, azok mind egyformák, elvárják hogy pénzt dugj a zsebükbe....

fel a fejjel!


remélem a jövő hónapban azt írod, hogy pozítivat teszteltél!!!


minden jót és szép ünnepeket

2009. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

Sajnos tanacsot nem tudok adni de ha segit valamit akkor azt elmondom hogy en is harmadik babat szeretnek sajnos 3 eve sikertelenul.a masik ket terhessegemet szinte eszre sem vettem ,azt sem tudtam eddig ket gyerek utan hogy mi az az ovulacio,testhomerseklet meres meg hasonlok.en 32 a ferjem 33 eves elvileg minden rendben megsem tortenik meg.

en ijenkor arra szoktam gondolni hogy nekem legalabb van ketto viszont van olyan akinek egyszer sem adatott meg az anyasag erzese. szoval sok erot es kitartast kivanok neked es boldog babas uj evet!!! ne add fel talan az uj esztendo nekunk kedvez majd!!!

2009. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok írni neked, hogy nyugodj meg, lazíts, ne görcsölj a baba témán és úgy szeretkezz a férjeddel, hogy nem ezen agyalsz, mert akkor váratni fog magára. Örülj a másik kettőnek, a férjednek, a tavaszba bújt télnek és jönni fog a pillanat.


Dokival nem foglalkozni! Fel a fejjel! :)

2009. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is csak azt tudnám ismételni, mint a többiek. Kitartás.


Dokit is tudok, tatabányai vagyok.

Dr. Ferencz Zoltánt ajánlanám, nála szültem. Próbáld meg, nagyon rendes.


Minden jót!

2009. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm mindegyikőtöknek a válaszát,kitartok avval nincs gond,csak az idővel,vajon meddíg kell még várnom?

Kedves utolsó:Ferencz doki elindítja a vizsgálatokat ha csak úgy bekopogok hozzá,hogy üdv,legyenszíves foglalkozzon velünk..?A Szent Borbálában van ugye? Csak mert nem ismerem,én a gyermekeimet Pesten szültem,akkor még ott laktunk.

Még valami,azt le tudjátok írni,hogy milyen vizsgálatok várnak ránk,és mi a sorrend?Mennyi időbe telik,míg mindkettőnket teljesen kivizsgálják?

2009. dec. 26. 19:40
 8/10 A kérdező kommentje:

Lányok!

Van egy jó hírem,ma pozitívat teszteltem!

Nagyon örülök de félek is,annyira aggódom,hogy rendben menjen minden.

Puszi mindenkinek!

2010. jan. 26. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

harmadik válaszoló vagyok, gratulálok neked!

Pihenj sokat hogy minden rendben legyen!!!

2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia Első vagyok. Mi újság?
2010. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!