Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességi teszt statisz...

Korai terhességi teszt statisztikák? Nektek mikor lett pozitív?

Figyelt kérdés

Találtam ezt az oldalt, ahol vannak terhességi teszt statisztikák, és érdekelne, hogy mit gondoltok, helytálló? Nektek mikor lett pozitív?

[link]


2016. jún. 9. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont a nemvárt reggelén erős pozitív
2016. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azon a héten fogant amikor meg kellett volna jönnie április 2 án. Május 5-én csináltak tesztet akkor már 4 hete késett. És pozitív lett. Következő héten mentem dokihoz és a doki megerősítette hogy babát várok 5+4 hetes voltam akkor most 9+6 hetes vagyok 😍
2016. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a 9 dpon látható pozi lett délután! 10 . Dpo reggel joval erősebb!
2016. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11.dpo. Hatarozott pozitiv volt.
2016. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elso ket terhessegemnel csak aznap teszteltem clearblueval (a hagyomanyossal), amikor meg kellett volna jonnie, ez nalam 13. dpo. Eros pozitiv lett mindket alkalommal.

A 3. terhessegemnel 10. dpo-n delutan szinten a clearblue halvany pozitiv lett, de egyertelmu.

A 4. alkalommal pedig egy olcso teszt (de nem one step) lett nagyon-nagyon halvany pozitiv 10. dpo-n, masnap reggel a clearblue digitalis is pozitiv lett.

2016. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10. dpo-n már jól látható pozitív volt, de persze azért nem ugrott le a tesztről. Ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík, a nemvárt napján lett.
2016. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11 dpo-n lehellet halvány ami mar másnap érzékenyebb teszttel erősen pozi lett.
2016. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12.dpo reggel halvány pozitív, 13.dpo délután erős pozitív (érzékenyebb teszttel). :)
2016. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első terhességnél 14.dpo sima 25ös teszttel,fele olyan erősségű,mint a kontrollcsík.

Második terhesség,9.dpo,10es teszt,nagyon halvány,de egyből látszódó..

2016. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!