Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem mindig 28napra jon meg...

Nekem mindig 28napra jon meg a mensim, most mar a 34 napnal tartok es semmi. Az orvosi papiron az van hogy, nagy uterus szabad kornyezetben tapinthato, az uterus 65×38mm, endometrium 10 mm? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben van a lényeg hogy egyenlőre nem látja a terhességet. Szerintem nyugodtan csinálhatsz tesztet reggeli vizeletből. Én a Rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint az X-epil vagy a gyógyszertárban kapható Gabriel teszt. Drukkolok.
2016. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem vagy terhes vagy később estél teherbe. 5 hetesen màr legalàbb felritkulàst szoktak làtni.
2016. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méhnyálkahártya vastagsága 10 mm. Ez a ciklus végén teljesen normális. A kérdésedben leírt diagnózisban nics utalás terhességre, vagy bármilyen rendellenességre. Ez alapján bármi lehet: vagy egy későn fogant babó, amelyből még semmit nem lát a doki, vagy mensi előtt vagy pár nappal.
2016. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es válaszoló. Én mikor voltam dokinál 5+4 hetes voltam akkor tudtam meg hogy babát várok. Petezsákot látta. Az első 3-4 hétben látni csak felritkulást
2016. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!