Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig forever multi maca...

Ha eddig forever multi maca vitamint szedtem és most váltottam át maca vibe vitaminra az nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem tudtam meg rendelni a forever multi maca vitamint így vettem a Dm - Ben maca vibe vitamint. Akik Szedték segítenének? Ugye ez nem olyan nagy probléma?


Babát szeretnénk a férjemmel ezért szedem 😊

Nagyon köszönöm előre is a véleményed.


2016. jún. 10. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tökmindegy mit szedsz, nem attól fogsz teherbeesni.
2016. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj, de miért nem a férjed szedi a maca vibe-t, vagy legalább ő IS?
2016. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom.. en inkabb e es C vitamint ajanlok. Ezerszer tobbet segitenek mint pl a maca

Es igen nem artana ha a ferjed is szedne. Nem csak toled fugg a dolog. Sook sikeeert!!!

2016. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem gond, mivel mindkettő multivitamin, a terhebesést pedig nem befolyásolja.
2016. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Férjemmel minden rendben van voltunk andragógia vizsgálaton és teljesen jó az eredménye. Mivel a férjem három hónapig szedte a profeltilt és segített neki.

Én szedem csak a macát mert voltam nőgyógyászati vizsgálaton és mondta az orvos vastagitjuk a méh nyálkahártyám, progeszteront akart írni, de sajnos allergiás vagyok rá, az előző terhességem előtt volt ez. Ezért választottam az alternatív megoldást.

2016. jún. 10. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

A szó, amit keresel, az andrológia. Az andragógia felnőttképzést jelent, nem hiszem, hogy az jelen esetben sokat segít.

2016. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat el gépeltem :-D :-D
2016. jún. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!