Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Több mint két hónapja voltam együtt barátommal és análba élvezett belém de végig folyt a sperma a hüvelynyílasomon és ahogy leakartam törölni lehet bele kentem egy minimálisat. Már azóta kétszer megjött pontosan erős gorcsokkel es erős vérzéssel. De azonban egy vagy két hete néha hányingerem van és kicsit gorcsolok. Honap vegen kell megjonnie. Azota nem voltunk együtt szexuálisan. (Ismétlem azóta kétszer megjött ) hasamat betudom huzni teljesen de mégis ha megnyomom akkor kicsit kemenynek erzem de az is lehet csak azért mert sportos testem van.kérlek normális választ adjatok,habár tudom hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Mennyi az esély a terhességre?
2016. jún. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy. Ha kétszer megjött, akkor kizárt. A görcsölés miatt viszont lehet, érdemes azért egy kontrollra elmenni a nőgyógyászodhoz, mert az lehet miómától is, vagy endometriózis, ami később még jobban fog fájni, vagy akár meddőséget is okozhat.
2016. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mégis miért nem veszel egy tesztet?
2016. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nulla % a chance. ..
2016. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek a teszttől, hogy nem megbízható
2016. jún. 11. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, az. De nalunk mindenkeppen megbizhatobb. Amugy nem hiszem, hogy terhes vagy
2016. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!