Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már három napja késik a...

Már három napja késik a vérzésem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Enyhén szurkál a hasam,de csak nagyon ritkán.,És érzékenyek a melleim kicsit,plusz állandoan ennék,hányinger!Csináltam tesztet a nemvárt napján,de akkor negativ volt az eredmény!Mikor teszteljek legközelebb ha nem jön meg?Mennyit várjak még?
2016. jún. 11. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
már meg lehetett volna ismételni a tesztet
2016. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hetfon ismetelj, ha ma mar nem juthatsz teszthez.
2016. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudok venni tesztet még ma,csak félek az eredménytől!
2016. jún. 11. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
márpedig a teszt tudja megmondani, terhes vagy-e, mi nem
2016. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor soha ne tesztelj, mert akkor soha nem kell szembesülni az eredménnyel...
2016. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha felnott vagy a sexhez akkor a teszthez is. :) (nemtudom akarod a gyereket)

Szoval tesztelj. De tartsd elotte vissza a vizeleted 3orat es ne igyal tobbet egy decinèl.

2016. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze szeretnénk a babát,azért is vártam még azzal,hogy most minden nap teszteljek!Mert mivan ha megjön akár1hét késés után...vagy akármi!Mondjuk még soha nem késett,bár ez nem mérvadó,mert bármikor előfordulhat!Meg ugye szurkál a hasam néha,és olyan mindjárt megjön érzésem van,de mégsem!Nem voltam még terhes soha,ezért kérdeztem kinek mi a tapasztalata!De akkor tesztelek! :)
2016. jún. 11. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerult most, akkor is van remeny.:)

Szedj E vitamint vagy folsavat. :)

Ha most nem jon ossze menj el orvoshoz a keses miatt. Neha kimarad a peteeres es emiatt olykor kesik. Normalis dolog ha nem rendszeres. Jobb ha megtudod miert kesik.ha nem baba miatt. Meg azisjo ha megtudod mert nem maradt meg ha ne adj Isten nem marad meg.

2016. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem!Tegnap d.u és ma reggel is,negativ lett az eredmeny.Talán a reggeli teszten nagyon halvány pozitivat látok,de nem vagyok benne biztos,igy holnap megyek a nőgyógyászhoz,az a biztos!! :) menstruációm még mindig nem jött meg.Mell feszülés és társai továbbra is tart! :)
2016. jún. 12. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!