Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 11. 13:25
 1/8 A kérdező kommentje:
ez talán élesebb kép róla : [link]
2016. jún. 11. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen negativnak latom.

Probald ki, azt hogy napfeny fele forditod es ugy atvilagitja ha van ott valami lathato lesz.

2016. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
negatív
2016. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, életem első tesztje, azért vagyok írtam ki...
2016. jún. 11. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne ilyen béna tesztet vegyél. Érzékeny digitális teszt egyértelmübb. És várjál néhány napot! Ne siettesd a tesztelést ha túl korai semmi nem mutatja ki!
2016. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy május 10-én és 11-én voltunk együtt,tehát már egy hónapja. Nekem első alkalom volt,óvszert az elején kis ideig nem húzta fel. Rá egy hétre kellett megjönnie, pár nap késéssel meg is jött, csak másabb volt mint szokott lenni.Mostanában kicsit furán érzem magam, nagyon fáradékony vagyok, igaz vizsgaidőszak van, de Annyi mindenről hallottam már itt is, hogy gondoltam jobb egy tesztet csinálni.
2016. jún. 11. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj az lenne a legjobb ha bem a véletlenre bíznátok! Az elöváladéktól is teherbe lehet esni! Neked legyen eszed a fiúknak sajnos nincs sok... Menj el nögyógyászhoz orass fel fogamzásgátlót ha nem akarsz teherbe esni! Menjél biztosra! Nincs neked szükséged most egy terhességra vagy abortuszra gondolom...
2016. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek. Még így is én szóltam neki, hogy szó nélkül betetette úgy, és ez nagyon nem volt okés. De akkor szerintetek megnyugodhatok, hogy nem vagyok terhes?
2016. jún. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!