Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik a mensesem,...

Két hete késik a mensesem, több negatív tesztem van. Kedden megyek orvoshoz. Létezhet, hogy terhes vagyok csak kevés a HCG a szervezetemben? Vagy már ne is gondoljak a terhességre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 17:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A nagyon kis esély is esély!Hétfőn ki fog derülni minden!!Addig meg reménykedhetek!! :)
2016. jún. 11. 22:35
 12/26 anonim ***** válasza:
1:10000 hez az esely..
2016. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Felfogtam...és értem..de mi már a legkisebb fűszálba is kapaszkodunk!
2016. jún. 11. 22:58
 14/26 anonim ***** válasza:
Par ev mulva erteni fogod mert irtam.
2016. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
9 éve próbàlkozunk,volt 2 lombik ami sajnos nem sikerült.Rengetek biokémiai terhesség.Úgyhogy hidd el értem hogy baromi kicsi az esélye annak hogy most ez ìgy legyen!De mi akkor is próbálunk bìzni abba a kicsike lehetőségbe..
2016. jún. 12. 10:51
 16/26 anonim ***** válasza:
drukkolunk, mindenképpen íj, hogy mi volt.
2016. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért a leírt tüneteidet nem a hcg okozza,csak a szimpla hormonváltozás,ha babás vagy:)


Drukkolok!

2016. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Na voltam a dokinàl!Nem csinált se UH-ot,ben küldött el vv-re sem.Vàrnom kell még egy hetet,hogy megjön-e a mensim!

Szóval vàrunk és reménykedünk! :)

Majd ìrok ha érdekel valakit! :)

2016. jún. 13. 17:36
 19/26 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
2 hetes késésnél nem volt képes legalább megultrahangozni??? Gondolom, fizetsz érte, akkor meg mibe fájt volna neki, hogy nem hagy kétségek közt még egy hétig? Na menjen ám a... Biztos vagy benne, hogy a neked megfelelő dokihoz jársz?
2016. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Hasonló problémám van, csak nekem még 5 napja késik, de szintén negatívak a tesztek, egy volt, amin megjelent a második csík, de több mint 10 perc elteltével, tehát azt elméletileg nem lehet biztosra venni, azóta csináltam más tesztet negatív. Nekem 3 hónapja méhen kívülim volt babával együtt a bal petevezetőmet is eltávolították, első baba lett volna, az orvos azt mondta 2 hónapot várjunk, 2 hónapban megjött, most viszont 5 napja késik. Egész nap fáj a hasam alja, szurkál illetve a jobb petefészkem is, fáj a derekam. Mégis negatívak a tesztek. Én is reménykedem, hátha. És érdekes, az orvosom azt mondta 2 hónapot várjunk, online nődoki meg azt írta nem lett volna szabad próbálkozni.
2016. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!