Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik a mensesem,...

Két hete késik a mensesem, több negatív tesztem van. Kedden megyek orvoshoz. Létezhet, hogy terhes vagyok csak kevés a HCG a szervezetemben? Vagy már ne is gondoljak a terhességre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 17:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Szorítok neked!
2016. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem csinálta meg az UH-t mert nem volt szerinte indokolt.Az a biztos ha vàrok még,mert akkor màr ha tényleg terhes vagyok az UH-n màr látni fogja.

Ìgy emiatt nem csinàlta meg,ha nem jön meg még 9 napig kifogja derìteni hogy mi is a helyzet! :)

Izgulok nagyon.

Tesztet tegnap megint csinàltam az is negatìv!

2016. jún. 14. 08:52
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Két hetes késénél már simán látott volna az uh-n valamit, legalább petezsákot. Vagy bhcg vérvételen azonnal látható, terhes vagy-e.

Én ezt nem értem.

Kedves 20-as! Ne aggódj azon, hogy hamar próbálkoztatok. Nekem vetélésem volt, és ahány orvossal beszéltem, annyi féle válasz hangzott el a 2 hónaptól a 6 hónapig. Én a 2 hónapot fogadtam meg, de sajnos nekünk nem jött össze az első próbálkozós hónapban, remélem, majd most :)

Az viszont lehet, hogy kicsit megborult a ciklusod, nem akkor volt a peteérésed, mint gondolod, és ezért negatív még a teszt. Amíg meg nem jön, addig van remény!

Drukkolok nektek, lányok!

2016. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
20-as válaszoló voltam, nekem sajnos egy hét után erős görcsöléssel megjött. Köszönöm a biztatást, remélem legközelebb.Neked azért nagyon szurkolok, hogy baba legyen.
2016. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Na mi újság?
2016. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem lett baba a dologból! :/

Azóta se..

2016. szept. 20. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!