Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0 RH- nem első terhes vagyok...

0 RH- nem első terhes vagyok és ellenanyag termelődést mutattak a a szervezetemben. Mi a teendőm? Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Mindíg kaptam Anti-Dt, legutoljára a néhány hete végzett genetikai vizsgálatot követően. Az első labor negatív lett ellenanyagra, a második - 16 hetes - viszont pozitív. Párom RH+
2011. márc. 2. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, csak egy injekciót fogsz kapni. És utána rendszeresen nézik majd.
2011. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok. Nekem biopsziát csináltak 14 hetesen és most a 26 hetes vérvételnél mutatták ki az ellenanyagot az Anti-D szuri miatt.

Azt mondták, h kb. 1 hónap múlva menjek vissza és veszenk megint vért, de most már a férjemnek is jönni kell, tőle is veszenk vért, h tudják milyen vércsoportba tartozik. A Szt. Margit kh.-ban fogok szülni, azt mondták ilyen esetben a szüléshez kell a baba érdekében.

Dokival még nem beszéltem erről, mert szabin van, majd 2 hét múlva. Illetve még a biopszia után mondta, h a 26 hetes vérvétel valószínűleg kimutatja az ellenanyagot, de majd utána beszélünk róla.


Ha gondolod megírom, hogy mit mondott.


Nem aggódok, sztem Te se tedd. :)

2011. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!