Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki úgy hogy tobb...

Volt mar valaki úgy hogy tobb menstruáció es negativ teszt ellenere terhes volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ketto egyutt biztos h lehetetlen. Menzesz mellett talan eselyes. Nincs pozitiv teszt az 100.000 nobol egyet erint.:)
2016. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a teszt mindenképpen kimutatja.

Inkább olyan lehet hogy valaki még pár hónapig menstruál (valamennyire), és nem vesz tesztet.

2016. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazabol mar háromszor megjott az utolso együttlét ota , utaljara kb hat napig viszont most mar napok ota késik es nem tudom miert. De amugy féltem tole higy terhes lettem mar az elejen szoval akkor csinaltam két tesztet es most hogy nem jott meg meg kettot, mindegyik negativ lett.
2016. jún. 12. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van több negatív teszted és menstruálsz: biztos, hogy nem vagy terhes.
2016. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén én 18hetesen tudtam meg egy rutin vizsgálaton hogy terhes vagyok. A doki szerint a vizeletem nem választotta ki a hcgt (8negatív tesztem volt) Menzim volt de teljesen más 2-3 napig tartó kevés inkább vizes, barnás valami, de az napra pontosan, pont ezért csinálgattam a teszteket. Rosszul nem voltam. Gyomorégésem volt.
2016. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem 4-5 napig tartó, rendes darabos verzesem volt...szerintem az normalis ..

Es nem is nott a hasad?

2016. jún. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!