Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan "problémám" lenne hogy késett a menstruáciom par napot aztan "megjött" de csak két napig de ez se normalisam egy kicsi vér jott aztan csak barna szurkál a hasam vagy inkább görcsol elég sűrün, melleim is furák mintha nottek volna és fájdogál illetve viszket szagok neha megviselnek, émelygés előfordul és két napja még a savam is szorakozik de a tesztem a fura mensi után negativ lett 2is. Valaki járt már igy ?

2016. jún. 4. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
A "menstruácio" ota már el telt 2hét
2016. jún. 4. 17:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismételném a tesztet többször is és közben dokihoz is kérnék időpontot.
2016. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igy teszek.
2016. jún. 4. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz szerintem

O tud mondani biztosat

2016. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idő múlva már az otthoni teszteknek mutatnia kellene, ha terhes vagy.
2016. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet negativ lett elmentem dokihoz mak egészséges vagyok szerinte ugyan ezt mondta a fura menstruacio elott egy héttel is és mellesleg megint ott tartok hogy két napja késik az eddig halal pontos mensi :) szoval tanácstalan vagyok
2016. jún. 15. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék 3. és 21. napi hormonsort csak, hogy biztos ami biztos, mert hormonprobléma okozhat ilyet, de azt doki nem tudja abból, hogy megvizsgál. Nekem PCOS-től nincs peteérés és attól lehet kevés mensi, mert nem épül fel a méhfal mert nicns progeszteron. ne legyen ilyen bajod, de megnézetném.
2016. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod hétfőn első dolgom lesz dokihoz menni a vizsgálat miatt :)
2016. jún. 15. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!