Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni hogyha terhes vagy?

Lehet érezni hogyha terhes vagy?

Figyelt kérdés
Mármint ha megtörténik a szex, nem figyelnek oda a védekezésre, és ugye a lány "tudta" nelkul tehres lesz akkor azt erezni is lehet? Vagy csak a teszt mutatja ki?
2016. jún. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
:DDDDDDDDDDD nem érzed egyből :D én 8 hetes terhes voltam mikor gyanakodni kezdtem ( a menzeszem előtte is nagyon összevissza volt ezért nem tűnt fel ) én kb 12-14 hetesen kezdtem émelyegni, a baba mozgását 18 hetesen kb... de az ilyen kis pukkanások voltak még csak. rendesen mozogni 22 hetesen éreztem először.
2016. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Érezni nem lehet, de megérezni igen. Vagy pedig ha később fogant akkor már lehet tünet is, pl. éjszakai pisilés vagy pl. nagy étvágy. Nekem ezek voltak plusz megálmodtam pontosan akkor amikor megfogant a baba meg amielőtt teszteltem akkor is.


10 hkm

2016. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Hát..sejteni. Nem tudtam 100% -ra hogy terhes vagyok csak sejtettem. Vagy hogy is mondjam :)

A megszokottól sokkal eltérőbb dolgok tűntek fel kb 5 hetes terhesen. De a java 7 hetesen kezdődött. Akkor már mondjuk egyértelmű lett volna(ha nem tudom előtte is) hogy nem gyomorrontástól hányok hetekig,meg sírok egy leesett pohártól.

2016. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sejteni lehet. Erezni akkor meg nem
2016. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Én napra pontosan tudtam mikor estem teherbe. Annyira együtt voltunk, sokáig is maradt bennem utána, mondtam, ez tuti, hogy baby. Nevetett, nem hitte el. 20 hetes vagyok....
2016. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!