Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a havim, kettő...

6napja késik a havim, kettő negativ tesztem van, mennyi az esélyem a terhességre még?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 10:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Par hónappal ezelőtt nem foglalkoztam folsavval sem és vitaminnal sem.. Aztan miutan elveszitettem a babát (5 hetesen) Elkezdtem szedni a vitamint (gravida) es a folsavat is napi egy egy szemet veszek be belőlük ártani biztosan nem fog😉 most honap végére nem varom ugyhogy hamarosan kiderül hogy megkapta eba gólya az uzenetet😅
2016. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Szia!Ketto napja nagyon gorcsol a hasam!Bekemenyedik alul,es eszmeletlenul faj a petefeszkemnel!Mitol lehet ez?Nagyon hanyingerem van,es hanytam is..!Kezdek felni,hogy mi lehet ez? :( Verzes meg mindig nem jelentkezett! :(
2016. jún. 25. 11:44
 23/29 anonim ***** válasza:
Szia ha csak az első resz lenne halványan arra tippelnek hogy kisse rendezetlen peteresbeli beagyazodas is lehet.. De a hanyas nem stimmel a képbe..igy sajnos valoban nem tudom mi lehet.. Tudom hogy voltal mar dokinál..de lehet erdemes lenne ujra felkeresni...ne Hari hogy nem tudok tobbet segíteni
2016. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ma reggel ketto csikosat teszteltem! De az nem baj,hogy ha az eggyik kicsit halvanyabb?Meg soha nem volt ketto csikos tesztem? :O
2016. jún. 26. 06:25
 25/29 anonim ***** válasza:
Halkan gratulalok 😉 ha a masodik csik időn belul jott ki es rózsaszínes akkor tuti baba van a dologban. Azt olvastam hogy a valódi pozira nem jellemző hogy eltűnik x idő utan.. Ha tudsz küldj képet drukkolok hogy minden okés legyen, es nagyon vigyi magadra. Ne stresszelj ne emelj es kerüld a forró zlo fürdőt 😉 nekem meg fog jonni erzesem lett ma.. Azt hiszem eza honap nem jart sikerrel. Kerlek irj majd mert nagy drukkered vagyok😉
2016. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Zlo=ülő.. Bocsi😉
2016. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kuldj priviben email-cimet,es kuldok kepet :)
2016. jún. 26. 09:31
 28/29 anonim ***** válasza:
Köszi 😉
2016. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Negativ lett a ma reggeli x-epil tesztem, persze meg lehet korai..de ha jol is mutatja az eredményt akkor új honap új remények.😉 neked is kitartás kedves kérdező.
2016. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!