Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a havim, kettő...

6napja késik a havim, kettő negativ tesztem van, mennyi az esélyem a terhességre még?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 10:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szia!Ma van a 10.napom,még mindig nem jott meg!Holnap tesztelek reggeliböl! :) Tegnap pihenő napos voltam,egész nap aludtam,egyszerűen nem birtam fennt maradni,olyan erős ,,álom kor"jött rám már megint!Már nem érzem azt az érzést,hogy mindjárt megjön..enyhe has szurkát még néha-néha érzek! Nemtudom mi lesz,de reménykedem! :)
2016. jún. 18. 10:50
 12/29 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok es varom a válaszod kerlek irj majd addig is vigyi magadra.
2016. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem birtam ki,és vettem egy x-epil es tesztet..de az negativ lett délutánibol!Talán mintha lenne egy halványka második csík,ha a fény felé tartom,de ez lehet csak az én képzeletem...A párom semmit nem látott rajta!:DHolnap reggel tesztelek első vizeletböl a Predictor Early nevű tesztel!Amugy melyik a legérzékenyebb teszt?Ja,és hiába kerestem a teszteken,hogy milyen erősségűek..nem találom rajta feltüntetve,vagy csak rossz helyen keresem! :)
2016. jún. 18. 18:36
 14/29 anonim ***** válasza:
Van is okod reménykedni amig nem jon meg addig lehetséges a baba😉 max azert nem mutatja a teszt mert későbbi peteeresbol fogant ... En ugy olvasom az x-epilesnel a rossmannos facelle teszt érzékenyebb drukkolok a reggeli teszthez😉 mindenképp irj 😉
2016. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt!Nem értem ezt az egészet! :) 11.nap és semmi..!Már nem tesztelek,szerdán úgyis megyek nőgyógyászhoz! Persze,ha addig nem jön meg! :) Hát ez van! :) :(
2016. jún. 19. 06:29
 16/29 anonim ***** válasza:
A nodoki a legjobb megoldás most aztán ha ez a honap nem is volt sikeres baba szempontbol legalabb kiderul hol késik a mensid... Minden esetre fel a fejjel es kitartás 😉 én drukkolok neked amig a gólya be nem kopogtat😉
2016. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mi újság veled kedves kérdező? Tul vagy mar a dokin? Mondott valami magyarázatot a késésedre?

Majd irj addig is minden jót 😉

2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Igen voltam.Leirom ,ami a papiron azerepel.


Status:Rendes nagy mèh szabad környezettel.

TVS:A mèh nagysàga:38x49 Nykh:12mm,benne terhessèg jelenleg nem làthatò Mko.norm ovariumok.Douglasban folyadèk nincs.Hòlyag ès perineum eltèrès nèlkül.


Ès ketto het mulva kell vissza menjek,ha nem jon meg!


De nem ertem,miert nem jott meg,ha nem vagyok terhes!Soha nem szokott kesni!Utoljara talan 1 2 eve kesett par napot,mindig rendszeres volt.Ma vagyok a masodik hetnel,hogy kesik...!

Mind1,varok turelemmel,hogy mi lesz..es ketto het mulva vissza megyek ha nem jon meg! :(

2016. jún. 22. 11:12
 19/29 anonim ***** válasza:
Annak pribaljunk most örülni aminek lehet nincs koros elvaltozasod.. Legalabbis nem látott a doki cisztát vagy hasonlót.. Reméljük a legjobbakat😉
2016. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Èn is így pròbàlom felfogni! :) Ti,hogy àlltok? :) Igaz,ez mèg csak az első hònap,hogy pròbàlkozunk!Szòval nem keseredek el! :) Amugy szerinted èrdemes elkezdeni szedni a terhes vitamint,valamint a folsavat? Azt hallottam több helyröl,hogy èrdemes..Mi a vèlemènyed? :)
2016. jún. 22. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!