Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 dpo-n (vagy 9. ,10.11....

8 dpo-n (vagy 9. ,10.11. dpo-n) mutatott már valakinek pozitívat a teszt? Milyen típusú teszt volt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg teherbe estem, akkor minél hamarabb kellene tudnom, egészségügyi okok miatt. köszönöm.

2016. jún. 13. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Igen! 9-en nagyon halvány délután, 10-en jóval erősebb reggel! Facelle tesztek voltak!
2016. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik alkalommal 10. dpo-n delutn delutan a clearblue (hagyomanyos) lett pozitiv.

Masik alkalommal a digitalis clearblue lett pozitiv a 11 dpo-n.

2016. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 2.babánál volt így,9.dpo-n teszteltem,nagyon halványan,de egyből látszódó csík volt.10-es netes teszt,mártogatós teszt.Pontosan tudtam az együttlét dátumát,plusz ovuteszt pozitív volt,igy biztos az eredmény!
2016. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, most vagyok a 10 dpo-n, ma teszteltem x-epillel és full nega, persze nem jelent semmit, úgyhogy most már kivárom azt a 4 napot. Nincs sok értelme előbb tesztelni.
2016. jún. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!