Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibas ez a teszt megneznetek?

Hibas ez a teszt megneznetek?

Figyelt kérdés

Negativnak veszem csak megjelent egy masodik csik de szerintem kozel van a kontrol csikhoz.


[link]


[link]



2016. jún. 13. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem jó a link, de lementettem egy oldalról! Ezen látszik hol kellene lennie. Én szívből kívánom, hogy pozi legyen de attól még tényleg nem jó helyen van, csak így száradt meg!

[link]

2016. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az lehet, hogy a linkelt képen kazettás teszt van, de hogy más gyártmány, az már csak onnan is látszik, hogy nem is hcg, hanem lh-teszt :) De ha meghúzzuk a tengelyt középen, akkor ahhoz is egyenlő távolságban van a két csík, ahogy én írtam. A kérdező tesztjén a kontrollcsík is közelebb van a középvonalhoz, lásd a C és T betűkhöz viszonyított helyzetüket.
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor úgy legyen! :) Drukkolok!
2016. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem, egy terhességi tesztet nem igazán kell geometriával kiszámolni ( tengelyt húzni, területet kiszámítani, berajzolni, szerkesztgetni stb...)

Ezt nem bántásból írtam!

Ha pozitív,úgyis egy -két nap és erős lesz!

Drukkkolok!

2016. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
Elhiheted, hogy én se nyomtattam ki, nem szerkesztettem és vonalzóztam :) Nem, a monitort se firkáltam össze :)
2016. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vegul hogy alakult a tesztelesed?
2016. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!