Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes voltam?

Lehetséges, hogy terhes voltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemvárt után 5 nappal teszzteltem egy halvány pozitívat, majd 2 nap után 3 kulomboző teszt negatív lett, másnap elkezdtem vérezni, erős deréktáji fájdalmakkal. Nagyon darabos volt, néha alvadt vér, máskor élénk piros színu volt. 7 napig tartott. Az lenne a kérdésem, hogy terhes lehettem, csak elvetéltem, ha igen a 3 teszt miért lett negatív, hisz úgy tudom, hogy vetélés után is marad még a vizeletben hcg, viszont nekem már vérzés előtt negatív lett. Mi történhetett? Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 20. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak tájékozodni szeretnék, természetesen pénteken megyek dokihoz.
2016. ápr. 20. 13:30
 2/3 anonim válasza:

Ha pozitív akkor terhesség van. De ha darabos vérzésed van és tényleg terhes voltál akkor vetélés történt. Sajnos tapasztalatból írom.

Menj el minél hamarabb egy orvoshoz mer mérgezés is fent állhat így a szervezetedben.

Ha tudsz valamit akkor feltétlenül írd meg majd. Azért remélem hogy semmi gond nincs , bár.....

2016. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nos, a doki mindent renden latott, azt mondta hogy valoszinuleg baba volt, csak nagyon kicsi, eszre se vettem volna ha nem tesztelek, szerencsere nem kerult sor muvi befejezesre. azota ujra aldott allapotban vagyok, 5 hkm. koszonom erdeklodesed.
2016. máj. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!