Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincs tüszőrepedésem?

Miért nincs tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Januárig gyönyörű görbéim voltak, érezhető peteérésem, teherbe is estem.Februárban volt missed ab műtétem. 8 hétig nem jött meg utána, mint utóbb kiderült, nem tudott megrepedni a domináns tüsző, ezért ciszta lett belőle. Norcolutot kaptam, megjött. Viszont a görbém szerint nem volt peteérésem, és a többi jel is azt mutatja. Voltam vérvételen, jók lettek az eredmények, csak a progeszteron nem lett jó, a ciklus végén. Látszott hogy nem volt tüszőrepedés. A dokim adott Utrogestant, beszedtem 5 napig, mikor abbahagytam megjött. Az ezt kovető (mostani) ciklusomban dupla inofolicot szedtem a dokim tanácsára. már éreztem ovus tüneteket, többször fel is ugrott a hőm de nem maradt fent 2 napnál tovább. Csatolom a görbém és az előző ciklus leleteit. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. Júliusban kell újra vérvételre mennem, addig csak találgatni tudok. Ha a júliusi eredményeim szerint sincs tüszőrepedés Clostyt kapok...

2016. jún. 14. 07:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Mostani hőgörbém:


[link]


Múlt ciklusbeli 3.napi vérvételi eredmények:

TSH 2,466 mIU/L

FSH 7,74 U/L

LH 6,43 U/L

Prolaktin 213,9 mIU/L

Ösztradiol 120,2 pmol/L

Progeszteron 1,1 nmol/L

Tesztoszteron 1,5 nmol/L


Ciklus 24.napján:

Progeszteron 1,4 nmol/L

Prolaktin 228,3 mIU/ L


Ez után kaptam Utrogestant, hogy ha abbahagyom 5 nap után, valamitől megjöjjön ciklus végén.

2016. jún. 14. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!