Terhes vagyok? O. o

Figyelt kérdés

17 ès fèl èves lány vagyok a barátommal már 2 ève együtt vagyunk. Az első alkalom pont 2 hónapja törtènt meg. Azota 1-szer voltunk egyutt. 2-3 napja elegge rosszul vagyok..szedules,hanyinger,tulzott faratsag. Jah...es gumival vedekeztunk mind a ketszer..

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 14. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 vagyok na igy mar tudok veletek örülni szuper ha igy fogod fel es anyukadek segitenek. Nagyon jo ilyet olvasni azt hiszem eleg ugyi leszel kivanok neked kellemes babavarast es jo egészséget. Vigyi magatokra😉
2016. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szèpen! :)
2016. jún. 15. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
17,5 évesen megtudni ,hogy terhes vagy hát engem a szüleim képletesen " de kinyirtak volna" Attol fügetlenül vigyázz magadra és sok boldogságott.
2016. jún. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mikor elmondtuk nekik hat ok sem voltak elragadtatva..de tudtak,h szeretjuk egymast es hogy mar reg ota egyutt vagyunk...szval..

De am felajanlottak a segitseguket is :) Koszonom :)

2016. jún. 16. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!