Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez negatív vagy pozitív?

Ez negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Minden tesztem ilyen. Ma voltam orvosnál, azt mondta h megint nem jön meg menjek vissza. 2,5 hete késik. Ma az orvos meg se vizsgált.


[link]



2016. jún. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Átraktam negatívba a képet. Nagyon-nagyon-nagyon halványan, de ott a második csík.

Én várnék még 1 hetet és akkor is csinálnék egy tesztet.

2016. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem egy het keses utan negativ volt a teszt, masfel het utan is negativ volt. De 16 nap keses utan doki megallapitotta h 6 hetes terhes vagyok. Latszott a petezsak es benne a torpim. Lehet h kesoi peteeresed volt es meg nem latszik semmi...ugy nez ki a halvany pozitiv ☺ szoritok
2016. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pozitív, de ennyi késéssel már sokkal erősebbnek kéne lennie.
2016. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mióta nem jött meg azóta minden tesztem ilyen. Jövő héten kellene megjönni. Bízok benne, hogy most se fog. Tünetek vannak, mert egy hete szédülök, napközbe hányingerem van, fóleg ha eszek. De ha este 10körül eszem semmi bajom. Ugyh nem értem. Meg pár napja elkezdett feszülni a mellem is. Úgy érzem magam mostanában mint aki be van csiccsentve s nem a földön jár
2016. jún. 15. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt h két napja "áll" a mellbimbóm
2016. jún. 15. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik típusú tesztet is próbáltál?
2016. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3om félét. Minden ugyan ilyen
2016. jún. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!