Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 12 nappal...

Együttlét után 12 nappal végzett teszt. Megnézitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogalmam sincs mikor volt peteérésem, illetve így azt sem, hogy volt -e egyáltalán. Nem szoktam hőmérőzni.

Ma reggeli első vizeletből, 12 nappal az első védekezés nélküli együttlét után, csináltam egy 10-es erősségű tesztet.

Ti láttok rajta valamit? Élőben mintha megjelent volna rajta halványan második vonal, de nem vagyok biztos benne. Több szem többet lát, gondoltam megmutatom másoknak.

Szerintetek?

Tudom, az is lehet, hogy csak később lesz pozitív. Már ha terhes lennék persze.

Köszönöm


[link]


2016. jún. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én semmit nem látok rajta.

De mi f enének szed szét egy felnőtt ember egy tesztet?? Ha pozitív, akkor az normálisan látszik rajta, nem kell hozzá szétszedni.

2016. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem látok második csíkot.

Minek kellett szétszedni?

2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pusztán kíváncsiságból. Hátha jobban látszik, ha van ott valami.

Ilyen az eredeti állapotában :


[link]

2016. jún. 16. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Negativ. 2-3 napot kesett a ciklusom es a terhessegi teszt nagyon hatarozott vastag vervörös vonalat irt le .

Nem kellett szamoljak 3 ig es a kontroll vonallal egyutt jelent meg

2016. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én látom a második vonalat, milyen fajta teszt ez?
2016. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ott van a 2 . vonal, de azért tesztelj pár nap múlva!
2016. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az eredetin mintha látszana valami, de a szétszedett az tuti negatív.

Amikor én teszteltem, akkor nagyjából abban a pillanatban ahogy rápisiltem ugyanolyan piros lett a tesztrész, mint a kontrollvonal, pedig ráadásul nem is reggeli vizeletből csináltam.

2016. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, van ott 2.csík de semmi színe így szerintem az csak száradási, nemvárt napján csinálj újat :)
2016. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!