Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden rendben lehet?

Minden rendben lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek,ha eddig nem volt vérzés,illetve görcs akkor minden rendben a babával? Holnap leszek 12. Hetes,de csak csütörtökön megyek UHra!! Volt egy vetélésem és ezért izgulok.Ott vérzés jelentkezett a 9. Héten.Most eddig nem észlelek semmit...szerintetek megnyugodhatok? Ha baj lenne már beindult volna a vetélés?
2016. jún. 18. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy fel is szívódhat a baba és ezt nem érezzük, bár azt nem tudom hogy ilyenkor is érvényes-e még ez vagy túl nagy már hozzá...

Én is abban reménykedem hogy minden rendben van, hiszen nem vérzek és nem pecsételek és nem is görcsölök.


Én pedig holnap leszek 11 hetes. :)

Nekem még másfél hét mire láthatom UH-n a babámat.


Boldog babavárást!

2016. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊 Neked is boldog babavárást !
2016. jún. 18. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én jövő héten pénteken leszek 12 hetes 27-én megyek UH-ra. Nagyon aggódom mert PCO és IR-ES vagyok és nagyon sok rosszat olvastam és aggódok. 22/N 11+1 hetes kismama 😍
2016. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én is 27-én megyek UH-ra vagy pedig 29-én! :)


27-én leszek 12+1 hetes kismama.

2016. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak remélni merem én is,hogy minden rendben...Folyton nézem a tüneteket,a testem stb,hogy van e valami jele vagy egyiknek vagy másiknak...mondjuk nagyon alacsony a vérnyomásom,Illetve hányás és aluszékonyság az jellemző!! De sajnos a tünet sem garancia semmire!! 😞
2016. jún. 18. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az, én is attól félek, hogy a tünet sem garancia semmire.

De próbálok nem gondolni a rosszra mert szerintem nem azért sikerült be ennyi év után hogy aztán ne legyen, hanem pont azért hogy LEGYEN nekünk is! :)

2016. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!