Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? 8 hónapja...

Ez mit jelenthet? 8 hónapja próbálkozunk a párommal, doki szerint minden rendben mindkettőnknél.

Figyelt kérdés
30 napja volt egy 1-1.5 napos kis barnázásom, azt hittem megjött, most várom, hogy megjöjjön, de még semmi. Édesre vágyom, a melleimet is nehéznek érzem, és fáradékonyabb vagyok. Holnapután tudok csak eljutni tesztért, dokihoz meg jövő hétre kaphatok időpontot. Volt már valakivel ilyen? Mire számítsak? Megjön, vagy esetleg volt már másnál is ilyen amikor teherbe esett?

2016. máj. 30. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
En igy voltam a kisfiammal :) drukkolok!
2016. máj. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30 napja volt barnáásod és még nem teszteltél? Hát nem kapkodod kapkodod el.
2016. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első nagyon szépen köszönöm :)

Második: nem teszteltem, mert úgy gondoltam, hogy biztos csak megjött, és rövid ideig volt meg, korábban is volt 2 napos menstruációm, miután a nőgyógyászom felírt nekem tablettákat, ami elősegíti a peteérésem.

2016. máj. 30. 11:46
 4/8 A kérdező kommentje:
És hozzátenném, hogy a barnázás a ciklusom 28. napján volt.
2016. máj. 30. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
És hány naposak a ciklusaid. Én azért már tesztelték.
2016. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Nagyon változóak, pajzsmirigy alulműködés miatt. Az utóbbi 4-5 hónapban 28-30 napra megjött, de előtte voltak több, mint 40 naposak is. Hétvégém jutok be a városba és akkor tesztelek :)

2016. máj. 31. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett. Szurkolok
2016. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem válaszoltam, negatív lett a teszt akkor, és tegnap is csináltam egyet, az is negatív :(
2016. jún. 21. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!