Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így már reménykedhetek, hogy...

Így már reménykedhetek, hogy terhes vagyok, ez pozitív? ☺

Figyelt kérdés

[link]


Még csak 13 napja volt az első aktus védekezés nélkül,de mivel fájdogál a hasam, csináltam egy tesztet kíváncsiságból.

Délutáni vizeletből. Facelle teszt.

Ti is látjátok?


Köszönöm :)


2016. jún. 21. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
szerkesztve van a kép? az eredetit rakd fel.
2016. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez negatívnak tűnik erről a képről.
2016. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
a kép alapján negatív
2016. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég sok csík van ezen a teszten így megszerkesztve. Tedd fel az eredetit! Így nem lehet látni!
2016. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tényleg, most látom, hogy össze csíkozta, nem csak ott van rajt, ahol élőben is.

Mindjárt felteszem!

2016. jún. 21. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én kép nélkül is megmondom neked,hogy kizárt,hogy pozitív legyen.

Olyan ember nincs,akinél aktus után 13 nappal már bizonyítható terhesség van.

A beágyazódás az aktus utáni 6-7.napon kezdődik el,aztán szegény petesejtnek még rengeteget kell osztódnia,és kb a 6. hétre eljut odáig,hogy egy 2cm-es ember szerű valami lesz belőlle.

Addigra termel a szervezeted annyi hormont,hogy a teszt ki tudja mutatni.

Ha meg mégis terhes vagy,akkor tuti,hogy nem most estél teherbe,hanem valahol történt egy kis baki.

2016. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várom :)
2016. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
# 6-os nagy hülyeséget írt! Nem akkor kezd el hcg termelődni mikor már "ember" féle az embrió... a hcg a beágyazódás kezdetétől kezd folyamatosan termelődni! A beágyazódás pedig elkezdödhet az 5. Napon ovuláció után,(de valakinél ez lehet 7 nap) és még + kb 5 napot vesz igénybe, mire teljesen beágyazódik! Ezért az egész folyamat 10-12 nap. Ekkor már termelődik a hcg, amelyet a teszt kimutat. Nekem már ovu után(egyben aktus után) 10 nappal teljesen jól látható pozitív lett a teszt! Tedd fel a rendes képet kérdező! Ja, és 13 nappal aktus után nekem már elég erős pozi volt a facelle teszt!!!
2016. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak van igaza teljes mértékben ! De mindig az háborodik fel aki totál hulye de elhiszi igaza van :D
2016. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebbol a kepbol sajnos nem sok minden kiveheto 😐
2016. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!