Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt is teherbe...

Szoptatás alatt is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
6 Hónapos kislányomat még szoptatom és még nem menstruálok. Legutóbb 2-szer nem védekeztünk a férjemmel, csináltam tesztet az negatív lett, bár lehet, hogy túl korán csináltam? Fájdogál a hasam is, főleg szopizás közben.
2007. jan. 6. 12:10
 1/3 anonim válasza:
100%
A kisfiam 8 hónapos volt és még intenzíven szopott, de mégis terhes lettem, tehát a szoptatás nem tuti védekezési módszer.
2007. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
A szoptatás csak akkor véd a terhességtől ha éjjel-nappal 3óránként szoptatsz.
2007. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
barmilyen intenziven szoptatsz minden eselyed megvan a babara.sot a baratnom is annyira szoptatott hogy az csucs es nem vette eszre h terhes csak mikor a dokihoz ment ellenorzesre kozoltek vele h 13 hetes,mert a mellei amugy is erzekenyek voltak.ez nem fogamzasgatlo modszer regen bebizonyosodott.
2007. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!