Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Elmesélem részletesen :)

Menstruációm volt június 7-11.

Június 15-n, a 9. ciklusnapon gyönyörű nyúlós nyákom volt, ilyen egyértelműen még nem tapasztaltam sosem. Nektek ez mennyivel előzi meg a peteérést?

Június 22-n, 16. ciklusnapon egy-két csepp vérzés volt, és nagy mennyiségű átlátszó vízszerű szagtalan folyás.

Lehetett ez beágyazódás szerintetek?

Sajnos nem mérem a hőmet, érdemes ezt most elkezdeni. Tudom, hogy nem fogom már látni az alaphőt, de a hőm ingadozását igen (felmegy-e és fent marad-e).

Közben orvosnál is voltam, a 14. ciklusnapon, az orvos 7 mm nyálkahártyát mért. Megkérdeztem tőle, ez nem kevés-e, azt mondta, hogy nem. Sajnos a petefészkeimre, a tüszőimre nem kérdeztem rá :((

Tudom, hogy nem láttok belém, de hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 24. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sokkal inkább akkor repedt a tüsző és ovus vérzés volt, vagy szex utáni mikrosérülés, de előbbi valószínűbb. Beágyazódás csak akkor lehetett, ha nagyon korai ovd volt. De nyilván csak tippelgetünk. :)
2016. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Majd kiderül kb 10 nap múlva, amikor tesztelek.

Jövő hónaptól hőt mérek vagy ovutesztelek. Szeretnék tisztán látni ezügyben.

2016. jún. 24. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 14napon voltam Mikor megnezett a doki, 20 mm tüszot latott es 7,5 mm a nyalkahartya viszont azt mondta hogy vekony es szedjek napi 200 g E vitamint!
2016. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ha nem jön most sem össze, akkor próbálom azt is. Ártani tutira nem árt! :)

2016. jún. 27. 10:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Most is szedek Gravida terhesvitamint. Megnéztem, abban 20 NE E-vitamin van. Nem tudom, az mire elég. Kell-e még kiegészítő E-vitamint szednem, vagy jó ez így?
2016. jún. 27. 12:40
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem. Halvány, de jól látható pozi lett facelle teszttel. Még nem merem elhinni, kedden ismétlem.

Ezek szerint mégis volt valami! :)

2016. júl. 2. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!