Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Kell...

Most mit csináljak? Kell félni? Árt a babának, ha sikerül? Akkor amúgy is a sikerben ne is reménykedjünk?

Figyelt kérdés
Aceclofenac hatónayagú gyógyszert kaptam a derekamra,úgyanis szintre akartam hozni a 3. baba sikerülése előtt.Ezzel szemben viszont már nekiálltunk próbálkozni.Az orvosomnak mondtam,hogy szeretnék terhes lenni.A gyógyszerre az van írva,hogy a teherbeesést befolyásolja,egész pontosan ronthatja a női termékenységet.Amúgy meg a terhesség utolsó három hónapjára tiltja.Bevenni muszáj,hogy enyhüljenek a tünetek,aztán majd gerinctornázom,meg megpróbálom kímélni.Letelt már 3 nap és összesen 15 napig fogom szedni.A ciklusomban most tartunk közel a peteéréshez.Eddig lelkesen próbálkoztunk,nem tudom azért van e esélye hogy összejöhet vagy esetleg árt e a magzatnak....
2015. márc. 26. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi minden múlik egy hónapon?
2015. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?nem nem ennyi minden csak

1. derekamat mindenképp helyre kell hozni

2. szeretnénk(mint ugye bárki hogy minél hamarabb sikerüljön)

3. ha sikerül akkor meg nem szeretném,ha bármi baja is lenne---

2015. márc. 26. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szerintem. Első a te egészséged, utána jöhet a baba.
2015. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 3xszedtem 1hetes kúrában,hasonló probléma miatt az elmúlt fél év során..nem lettem mellette terhes,ahogy írjak is rontja az esélyeket.Èn próbàltam arra ügyelni,hogy ciklus közepe után ne szedjem,hogy ha baba lenne ne ártson neki.Azzal pedig,hogy verzes alatt es utana szedtem nem árthattam volna senkinek sem..

Én azert azt mondom ebben a 12napban vedekezzetek vhogy,ha most van pont ovulàciód,es akkor nincs min idegeskedned.Majd következő ciklusban lehet kezdeni,1honap nem a világ..

2015. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom ennek a gyógyszernek milyen ható anyaga van, de például a legtöbb fájdalom csillapító, lázcsillapító készítményre is ez van írva, hogy átmenetileg csökkenti a fogamzó képességet :(

na én ezen "beparáztam"....főleg, hogy már fél éve nem jött a baba....és a végén nem is szedtem be őket :(

hogy e miatt e vagy más miatt nem tudom, de nem jött abban a hónapban össze a baba (november) .....

azért én próbálkoznék ebben a hónapban is, feltéve hogy a derekad bírja!

2015. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás,próbálkoztunk lesz ami lesz alapon,a gyógyszer elvileg 15 napig tartott volna,egy hétig szedtem,most a beágyazódás folyamata lenne ha sikerülne,így ha olyan a hatóanyag,akkor nem ártok vele,ha megjön és nincs baba,akkor beszedem menses alatt a maradékot.És akkor így két egyhetes kúrám lesz.Amúgy egy hét alatt is sokat javult a derekam.
2015. márc. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!