Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom félni? Hét hete...

Van okom félni? Hét hete szültem, még nem jött meg rendesen. A gyógyszert majd akkor kell elkezdenem szedni. Párommal kétszer voltam együtt, de megszakitottuk. Félek, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb felnőni kéne,nem ekkora hülyeségeket kiirogatni.
2016. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van okod félni.
2016. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Szülés után akár egyev is eltelhet, mire megjön lesözör a menzeszed. Erre va´rni a védekezéssel igen nagyfokú hülyeség!



2. A szülés után ha gyógyszert akarsz sezdni, akkor olyat irass fel az orvossal, amit szoptatás alatt is lehet szedni. Azt bármikor le lehet kezdeni, és akkor a második levéltöl véd.


3. A "megszakítottuk" abszolút nem védekezés, emellett akár már most is lehetsz terhes. Ha nem akarsz azonnal újabb gyereket - ami feltételezhetö -, akkor védekezzetek normálisan.


4. Gumit minden gond nélkül lehet használni és véd a terhességtöl. HA netán a párod ezt nem akarná, akkor ha van egy kis eszed, addig nem szexelsz vele.


5. Igen szomorúnak tartom, hogy ennyire ostoba embereknek lesz gyerekekük.

2016. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem szoptatok.
2016. febr. 19. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket felelőtlen ember.
2016. febr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van okod félni... Én is félek,hogy ekkora marhák vajon milyen gyereket nevelnek!
2016. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi hosszu evekig megszakitassal "vedekeztunk", mondhatni, nalunk bevalt modszer. De! Gyerek szuletese utan eszembe nem jutna kiserteni a sorsot! Borzaszto felelotlen vagy te es a parod is. Igen, lehet, hogy terhes vagy. Mondjuk szerintem ezt te is sejtetted.
2016. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most azért lettem lepontozva, mert korábban megszakítással védekeztünk, mivel nem lett volna gáz, ha korábban jön a baba? Majd gyerek után eszembe se jutna így hazardírozni? Na szép...
2016. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!