Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti a mostani világban be...

Ti a mostani világban be mertek vállalni újabb gyermeket? Amikor attól kell félni, hogy minket mikor üldöz el hazánkból az IÁ?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lányom, de én pl. nem mernék szülni még egy gyermeket a mostani helyzetre tekintettel. Nem szeretnék 2 gyerekkel menekülni, ha tegyük fel nem elégszik meg az ISIS a mostani térhódításaival, ami hatására több ezer ember elmenekült a saját kontinenséről, és Európára fognak törni. Mi hova fogunk menekülni???? Ti így be mertek most vállalni újabb gyereket? Én félek.
2015. szept. 5. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
én sem szeretnék második babát, pont ezekért az okokért, amiért te.
2015. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Agymosott tanulatlan tudatlan.
2015. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Jesszus, emiatt nem vállalni újabb gyereket butaság. Ennyi erővel ki is törhet a 3. világháború, aztán mi lesz.
2015. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

iá-iá-iá Nézzél le a Keletinél: asszonyok hófehér kendőben 2-3 gyerekkel mennyi nehézséget, milyen méltósággal viselnek? Ők különbek?


"Csak akkor születtek nagy dolgok,

Ha bátrak voltak, akik mertek

S ha százszor tudtak bátrak lenni,

Százszor bátrak és viharvertek."

[link]

2015. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy hamarosan ki fog törni....
2015. szept. 5. 15:02
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Azt is mondják, az I.vil.h nem ért véget - csak más eszközökkel zajlik... hidegháború, népvándorlás.. tehát régóta háború van.
2015. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
merek. a lanyom egy eves, most probalkozunk a 2. babaval. utlevelet csinaltattunk, mindkettonk tud angolul, es penztartalekot kepezunk. ha pedig kell, megyunk az USAba. a ferjemnek vannak ott kapcsolatai, igy merunk....de amugy meg az elet ertelme a gyerek, ha mindig az adott tarsadalmi helyzetre varnek vele....1 eve az ebolatol feltunk...iden a menekultektol....azelott a gazdasagi valsagtol...mindig van valami...en annak a hive vagyok hogy mindig ki kell talalni valahogy az ajton, akkor is ha nehez, nem pedig ulni es varni hogy majd valaki kinyitja es akkor minden jo lesz....en nem hagyom hogy a legszebb (legtermekenyebb) eveim sz..os menekultek tegyek tonkre :) de ha menni kell akkor megyunk, a lenyeg hogy legyen opcio...aki nem tud nyelvet annak a helyebe most surgosen neki allnek tanulni mert komoly gondjai lehetnek ha elmergesedik a helyzet es menni kell.
2015. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Két választás van szerintem: USA vagy Ausztrália. Mindkettőbe nehéz, sokak számára lehetetlen bejutni. Nekünk nincsenek ott rokonaink. Én eddig sosem féltem a gyerekvállalástól, sem a gazdasági válság, sem semmilyen járvány idején... kivéve most.
2015. szept. 5. 15:10
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Usa-ba nem volt még terrortámadás, kérdező? Amúgy sem egyszerű bejutni, és egy átlag magyarnak nehéz ott megélni. Ausztráliába szintén nehéz bejutni.
2015. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De volt, de most nem is terrortámadástól félek, vagyis attól is, hanem attól, hogy nekünk is menekülni kell majd az országunkból és ki tudja hova.
2015. szept. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!