Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Ma egy hete vettem be esemény utánit, és ma barnás folyásom volt..a tablettát az előző menstruációm után 4 nappal vettem be(mivel alapból nagyon rendszertelen a ciklusom, nem mertünk kockáztatni),a következő menstruációm 20 nap múlva lenne.

Ez a vérzés a tabletta beszedése után normális, és utána megfog jönni az elméletileg várt időpontban rendesen? ( az együttlét is aznap volt, rá 1,5 órára már bevettem a tablettát).. Félek, hogy ez beágyazódási vérzés, fáj a hajam(nem az alhasam) már pár napja..szerintetek?


2016. jún. 26. 02:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Hasam*
2016. jún. 26. 02:56
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

"előző menstruációm után 4 nappal"


Szerinted ez mond valamit? Mennyi az? 3+4? 5+4? 7+4? Honnan tudjuk? Az első vérzéses naptól számoljuk a ciklus napjait, nem véletlenül! Egyébként simán lehet a legtermékenyebb nap is, ha olyan a ciklushosszod, DE időben bevettetd, ne parázz már!

Ráadásul ha tényleg még 20 nap, akkor közel se lehettél veszélyben.

A tájékoztatónak pedig fuss neki még egyszer!

Leírja higy BÁRMI lehet. Késhet, jöhet korábban vagy időben. Lódózis, összekavar mindent.


(A beágyazási vérzés pedig majdnem hogy urban legend, annyira ritka a valóságban.)

2016. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!