Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 20-án volt egy egyéjszakás kalandom. Annyira spontán volt az egész, hogy nem védekeztünk. Utána nèztem és kiderült, hogy pont 20-án volt az ovulációm is. Június 30 és július 03 között kell megjönnie. Mikor tesztelhetek mihamarabb?

2016. jún. 26. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 3. előtt felesleges. Az esemény utánit nem hagytam volna ki..
2016. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé elcsesztem ezt..
2016. jún. 26. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy tudtal utananezni?

...eleg fura

Nem tudhatod mikor volt, Kell teszt hozza vagy homerozni.

Utolag nem lehet tudni. En evekig azthittem 15.ciklusnapon van De 21.napon.. szval nem biztos az annyira.:)

2016. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van erre alkalmazás. Meg kell adni az utolsó menzeszed és azt, hogy hány napos ciklusod szokott lenni. Ès kiadja higy mikor van az ovuláció.
2016. jún. 26. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a 2. baba tervezett volt, peteéréskor voltunk együtt, 3 hét múlva csináltam tesztet. Feleslegesnek tartottam előbb.


Én a helyedben legkoràbban 7-8-àn tesztelnék csak.


(Ha tényleg telibe találtátok a napot szerintem nem is lett volna sok èrtelme az esemèny utàninak, az első babàm annak ellenére is megérkezett)

2016. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderült nem élvezett belém. Így kisebb az esélye a terhességnek. De sajnos még mindig lehetséges a petérés miatt. Nem tudom hogy birom ki addig. Olyan messzi dátum.
2016. jún. 27. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Ilyen alkalmazasom volt.

De az atlagot szamol....:)

Nekem az egyik 8napot tevedett a masik 6ot.

Nemsokat er mert nem vagyunk gepek. Szoval sok eselye van annak h tevedett naladis.:)

2016. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azt nagyon remélem..olyan sok idő még mire tesztelhetek :(
2016. jún. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!