Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter 1 vitaminról...

Trimeszter 1 vitaminról vélemények? El kezdtem szedni annak reményében hogy segít! Most nem menstruálok. Lehet hogy a gyógyszer miatt maradt el a mensim?

Figyelt kérdés
másnak milyen tapasztalata van a gyógyszerrel kapcsolatban?
2016. jún. 27. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig pontos volt a menstruációd?

Biztosan nincsen Baba?

2016. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod!eddig úgy ahogy pontos viszont kicsit hosszabb mint az átlagnak olyan 30-35nap.viszont ennyire mindig megjött legkésőbb.most tarok a 48.-napnál és mensi sehol.teszt negatív :( .csak nem értem hova tünt a mensim...
2016. jún. 27. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a reklámjával találkoztam. Ahogy az összetevőket néztem (már ami a neten elérhető) 1-2összetevőtől eltekintve "átlagos" terhesvitaminnak mondanám. Nem találtam arra vonatkozó kutatásokat, hogy jó lenne meddőségre vagy teherbeesési problémák kezelésére. Érdekes, amit írsz. Többfajta tesztet is próbáltál? Hátha csak a ciklus vége felé fogant meg, és ezért negatív?...
2016. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A facebookon is többen panaszkodnak az oldalukon hogy nem jött meg a gyógyszer szedése közben.az oldal üzemeltetője csak annyit írt vissza nekem is hogy lehetséges a gyógyszertől de inkább kérjek egy hormonvizsgálatot..ppff na majd meglátjuk varok még egy hetet és ha semmi akkor abbahagyom a szedését és irány a doki
2016. jún. 28. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy vitamin! Sok rosszat nem tehet :/

Van esetleg valami gondod nőgyógyászati szinten?

2016. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi!eddig max hosszabbak voltak a ciklusaim.de ennyi.és amióta szedem nincs mensim
2016. jún. 30. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Történt azóta veled bármilyen fejlemény?
2016. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia!hát nem sok minden.nagyon kitolta a ciklusom 51 napra jött meg.de a hajam körmöm nagyon erős
2016. júl. 29. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: csak a termék saját oldalán találkoztam a nagyon pozitív reklámmal. Sehol másutt. A negatív kommenteket törlik. A facebookon már találkoztam egy zárt csoporttal, ahol azok vannak, akiknél ez a vitamin különböző problémákat okozott. Van, aki leírta, hogy nála komoly rosszullétek jelentkeztek a vitamin szedésével egyidejűleg. Inkább abbahagyta, és a rosszullétek megszűntek. Hadd kérdezzem meg: látsz valahol a dobozán ún. ogyi/oepi számot? Ha nem, akkor ezt a készítményt nem vizsgálták be. Én a helyedben abbahagynám a szedését.
2016. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso! Tudsz linket kuldeni ehheza csoporthoz?

Koszi

2016. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!