Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lesz kellemetlen 16...

Mennyire lesz kellemetlen 16 évesen terhességi tesztet venni?

Figyelt kérdés
Félek az eladó reakciójáról.Védekeztünk természetesen, de mégis bennem van az, hogy terhes vagyok.Azért akarom megcsinálni,hogy megnyugodjak.Tippeket kérnék,hogy hogy győzzem le a zavarom
2016. jún. 27. 19:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon sok ilyen esettel találkoznak, úgyhogy nem tűnik fel nekik egy újabb :) Plusz ebben a korban már nem látja rajtad, hogy 16 éves vagy, lehetnél simán 18 is.


Én is azt javaslom, hogy önkiszolgálóban vásárolj tesztet, ott még kevesebb az interakció az eladóval.

2016. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
NÁlunk a rossmannban a pénztárosok a túlélésre játszanak. Akármikor megyek tumultus van. Megy kettő vagy három pénztér, mindegyiknél áll a sor. Pénztáros pörög mint a gép, ajánlgatja a heti akciós terméket és könyörögve néz rád, hogy vegyél egyet belőle, mert a főnöke lecseszi, hogyha nem adja el azt a 17 doboznyit, amit odapakoltak mögé. Egyáltalán nem hatja meg, hogy mit vásárol az ember. De ha neked úgy könnyebb, akkor vegyél pár dolgot még mellé, akkor simán lehet, hogy még csak fel sem tűnik neki, hogy mit veszel, de lehet, hogy amúgy sem.
2016. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 27. 20:09
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs kiírva a homlokodra, hogy hány éves vagy.

2. Nem csak az vesz terhességi tesztet, akinél véletlenül beüt egy baleset, az is tesztel (hónapról hónapra), aki gyereket szeretne. Honnan tudná bárki, hogy te miért veszed?

3. Az eladó nincs birtokában a fenti információknak, és nem is feltétlenül érdekli.

4. Ha mégis beszól, vagy szánalmasan néz, akkor ne foglalkozz vele. Ki ő, hogy számítana a véleménye?

5. Tudatosítsd magadban, hogy terhességi tesztet venni nem szégyen. Nők százai teszik ezt nap, mint nap.

2016. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Tesztet venni fiatalnak erzed magad. De szexelni nem... ez komoooly...

Facelle tesztet ajanlom !;)

2016. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Nem érzem magam fiatalnak, de tény hogy az vagyok. Attól félek hogy mit fog szólni az eladó, mert van olyan aki beszól arra meg nincs szükségem.
2016. jún. 27. 20:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor visszaszòlsz. Kèsz..:) nyugi.
2016. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy beszólna. Egy pénztáros? Semmi köze hozzá. Egyébként mikor fiatal voltam én is azt csináltam, hogy a cikis dolgok mellé vettem más cuccot is, ne azt érezze, hogy reszketve veszem a tesztet, vagy izgatottan a gumit. De amúgy nem érdekli a pénztárost, ne aggódj.
2016. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyogyszertarban dolgozom, vagyis most gyesen vagyok, de hidd el sokkal sokkal cifrabbakat id kernek az emberek kortol en nemtol fuggetlenul! Sok fiatalnak adtam mar el pl tesztet de ez nekunk olyan mintha egy algoflexet kerne valaki! :)

A masik meg: az egy dolog, hogy en akkor mit gondolnek.., beszolni vegkepp nem szolunk be senkinek!!! Se jogunk se kozunk!;))

2016. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen, ha a pénztáros beszólogat a vevőnek, páros lábbal rúgják ki. Jobb helyeken figyelnek arra, hogy a vevő széles mosollyal az arcán távozzon a kasszától (és lehetőleg jöjjön legközelebb is).
2016. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!