Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lesz kellemetlen 16...

Mennyire lesz kellemetlen 16 évesen terhességi tesztet venni?

Figyelt kérdés
Félek az eladó reakciójáról.Védekeztünk természetesen, de mégis bennem van az, hogy terhes vagyok.Azért akarom megcsinálni,hogy megnyugodjak.Tippeket kérnék,hogy hogy győzzem le a zavarom
2016. jún. 27. 19:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mond, hogy semmi köze hozzá! Mivel ez a valóság. Most amíg megveszed, picit felnősz! Ez egy is hozzá tartozik a felnövéshez. Amúgy szaladj vedd meg és lépj határozottan oda és fizess! Na, szaladj! ;)
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát megvettem :) Tényleg nem mondtak semmit és hála az Istennek alig voltak a boltban. Facelle kazettás tesztet vettem.Hát igen egy kicsit jobban felnőttem ezalatt a kemény 3 perc alatt amíg bementem levettem a polcról fizettem és kimentem. :) Köszönöm a biztató válaszokat :)
2016. jún. 28. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!