Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez kellemetlen terhesség...

Lehet ez kellemetlen terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 7 hetes vagyok, és iszonyat kellemetlen de állandóan szellentenem kell. Pedig hozzá kell tennem, hogy egésznap émelygek alig bírok egy két falatot enni. tehát még az sincs hogy olyat vagy úgy eszem.


Ez normális ? Volt másnak is igy ?


(normál esetben nem vagyok egy kiemelkedően szellentős kategória) :))))


VÁlaszokat előre is köszönöm !



#terhesség #szellentés #kellemetlen tünet
2016. jún. 16. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki ? :(
2016. jún. 16. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én 15 hetes leszek lassan és kb a hetedik héttől tart ez a szellentéses puffadásos dolog nálam :D Kicsit zavaró nem is megyek nagyon sehova xD pedig alig eszem valamit. Babot direkt kerülöm stb...

A puffadás elmúlt, de a szellentés maradt. Ez van :D

2016. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok és most kezdődött ... tiszta ciki :D pedig olyat amitől az ember elgázosodik az epém miatt nem ehetek, a hányások miatt szintén alig van valami kaja bennem, de még így is állandóan ...
2016. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ! akkor megnyugodtam , hogy nem csak én vagyok így. :))))))))))))))))))


És igen tiszta ciki !!!! :))))))


Én dolgozom még, ráadásul irodába... olykor olykor úgy csikar a hasam, hogy épp elérek a wc-ig.

2016. jún. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!