Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoktak mondani, hogy a...

Mit szoktak mondani, hogy a fiú vagy lány gyermek nem okoz annyi kellemetlen terhességi tünetet az édesanyának? Ti hisztek ebben, van valaki, akinél ez bejött?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg a fiú babánál nincs/kevesebb a terhességi tünet. nálam bejött, talán 1-2x émelyegtem. de a nővéremnél nem. neki is fia van és ő 15-16. hétig rosszul volt.
2015. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjak, a fiukkal konnyebb a terhesseg, de erre semmi bizonyitek amugy, az ismerettsegi koromben sem igy latom :) en elso gyermekem varom, kislany, rengeteget voltam rosszul, 20 hetes vagyok, de meg mindig emelygek, mult heten hanytam is. De baratnom kisfiut var, o szinten 18. hetig hanyt. Anyukam ket lanyt szult, a noveremmel 9 honapot vegig hanyt, velem semmi baja nem volt. Viszont egy masik baratnom kisfiut szult, egesz terhessege alatt semmi tunete nem volt, sokaig eszre sem vette, hogy babat var :D szoval nem hiszem, hogy ennek lenne igazsagalapja :)
2015. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki akár rosszul van, akár nem, 50% az esély fiúra és lányra is.


Tehát nagyjából a válaszadók fele fogja hirdetni itt, hogy bizony neki bejött.


Mellesleg semmi alapja nincsen a dolognak.

2015. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Három terhességem volt ,2 fiúval semmi tünetem nem volt,talán egy kis émelygés,a kislánnyal végig hánytam a 9 hónapot.
2015. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam bejött, bár nem hiszek benne, mert barátnőmnél pont fordítva volt.

Én a fiamnál semmit nem éreztem, csak a hasam nőtt.

LÁnyomnál minden előjött: visszér, aranyér, lábdagadás, 0-24-ig hányinger 14 hétig, szeméremcsont fájdalom, 5 m séta után a hasam le akart szakadni, majdnem cukros lettem.. kb ennyi.

:)

2015. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányomnál rosszul voltam,az első fiamnál nem,a második fiamnál szintén rosszul voltam.Szóval nálam független volt a baba nemétől.
2015. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ikerlányaim vannak, és egyszer sem voltam rosszul.
2015. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm sokat hányt és fia lett. Én 8 hetes vagyok, elég hányós de ez alapján nem lennék biztos a lányban :D
2015. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a 10.hétig nagyon rosszul voltam, az ágyból se tudtam kikelni. Szédültem, émelyegtem, sokszor hánytam is. Fiú lakott a pocakban.
2015. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kb 50%-ban bejön:) Az érdekes, hogy anyukám idején még azt mondták, ha valaki hányós fia lesz, ha nem lánya, anyukám nem volt rosszul ketten lányok vagyunk, unokatesója szarul volt nagyon és fia lett, ma meg fordítva mondják. Mindenesetre én nem hiszek benne, több köze van akkor már szerintem a kismama étrendjéhez.
2015. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!