Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja késik,3negatív...

9. napja késik,3negatív teszt, ilyenkor mar biztos a teszt?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek! Menstruacio elott 3 nappal voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul, és ma 9.napja kesik a menstruaciom, viszont tegnap csinaltam a 3.tesztet ami ismetelten negativ lett. Minden nap vannak alhasi fajdogalasaim, mintha meg akarna jonni. 9.nap a teszt mar biztosat mutst, vagy lehet meg esely ra, hogy baba van? Vagy kezdhetek aggodni hogy ciszta, vagy egyeb problemam lehet? Megemlitenem hogy pajzsmirigy tulmukodesem van, 23eves vagyok, de idaig meg sosem kesett 1-2napnal tobbet. Fertozes es bakterium gyanuja kizarva ugyanis mult penteken kaptam a vizelet eredmennyel egyutt hogy minden rendben es az ultrahangos kivizsgalas is rendben volt 2hettel ezelott.

Velemenyeteket elore is koszonom



2016. jún. 29. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha menstruáció előtt három nappal voltatok együtt, és utána rendesen megjött, azóta nem volt szex, akkor szerintem nem lehetsz terhes.
2016. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező vagy annyira halvány hogy nagyítóval kerestem. Ne add még fél. De hát jövő héten nem jön meg tesztelj újra ha negatív ha pozitív menj dokihoz. 4-5 hetes terhességet már lát a doki én 5 hetes voltam mikor kiderült hogy babát várok. Drukkolok neked nagyon. 22 N 12 hkm
2016. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tegnap sem tudtuk megmondani a tutit, ma sem fogjuk tudni.
2016. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha menzi előtt fogant meg a baba akkor is minimum 14-15 nap mire beágyazódik és jelzi a teszt de legkésőbb aktus után 21 nappal már ki mutatja. 22 N
2016. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vart menstruacio elott 3 nappal, vAgyis egyuttlet utan 3nappal kellett volna megjonnie ami elmaradt es azota kesik 9.napja...bocsanat ha felre erthetoen fogalmaztam
2016. jún. 29. 12:10
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, tehat meg van ra esely :) ...csak turelem
2016. jún. 29. 12:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

tehát aktus után 12 nappal vagy?

Akkor még korán teszteltél...

Várj még egy pár napot és tesztelj újra.

2016. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem jött meg,akkor az más tészta. Akkor simán lehetsz terhes, de ha valószínűleg a ciklus végén ovuláltál, ha még nem mutatja ki a teszt. Türelem! :)
2016. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

2.kommentelo, nagyon koszonom



Nem varom h valaki megmondja a tutit egyaltalan, csak hogy mik az eselyek,meddig erdemes varni stb, ugyanis meg zoldfulu vagyok e teren, most hogy a teherbeesés kategoriaban tettem fel kerdesemet, legalabb valaszt is kapok :)

2016. jún. 29. 12:17
 10/18 anonim ***** válasza:
2 es vagyok nekem azon a héten fogant amikor meg kellett volna jönnie a menzimnek április 2-án május 5-én lett pozitív a teszt. Szóval simán lehet hogy babát vársz 22 N 12+4 hkm
2016. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!