Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja késik,3negatív...

9. napja késik,3negatív teszt, ilyenkor mar biztos a teszt?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek! Menstruacio elott 3 nappal voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul, és ma 9.napja kesik a menstruaciom, viszont tegnap csinaltam a 3.tesztet ami ismetelten negativ lett. Minden nap vannak alhasi fajdogalasaim, mintha meg akarna jonni. 9.nap a teszt mar biztosat mutst, vagy lehet meg esely ra, hogy baba van? Vagy kezdhetek aggodni hogy ciszta, vagy egyeb problemam lehet? Megemlitenem hogy pajzsmirigy tulmukodesem van, 23eves vagyok, de idaig meg sosem kesett 1-2napnal tobbet. Fertozes es bakterium gyanuja kizarva ugyanis mult penteken kaptam a vizelet eredmennyel egyutt hogy minden rendben es az ultrahangos kivizsgalas is rendben volt 2hettel ezelott.

Velemenyeteket elore is koszonom



2016. jún. 29. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia én is ugyan így vagyok mint te és nekem 11. napja késik egy halom tesztet csináltam ami persze negatív lett. :( Soha nem jártam még így... Szorítok hogy te babás legyél :)!
2016. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha nem baba, akkor nem tudom elkepzelni hogy mire reagal igy a szervezetem, ez esetben a te helyzetedben is. Majd írj, mi lett veled, hatha te hamarabb megtudsz valamit, nagyon kivancsi vagyok. Es koszonom! :)
2016. jún. 29. 18:27
 13/18 A kérdező kommentje:

Es en is szoritok neked!!

;)

2016. jún. 29. 18:28
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem is fájt az alhasam, allandoan megjön érzésem volt, 20 nap késés után megjött. remélem nálatok baba van
2016. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Es utana felkerested az orvosodat hogy mitol lehetett ez? Vagy ez elofordulhat? 11eve menstrualok de ilyen meg sosem fordult elo velem, az en gyanum csak azert eros, mivel pont most fordul ez eloszor elo, mikor eloszor nem vedekeztunk.
2016. jún. 30. 09:57
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma, 11 napos keses utan hatalmas alhasi gorcsokkel egyutt megjött a menstruaciom. Igaz nem erösen, inkabb csak barnás de gondolom ez nem valtoztat a lenyegen.
2016. júl. 1. 17:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( :( ! De fel a fejjel új hónap új remény :) ! Nekem ma már 13.napja késik és semmi...tesztelni sem merek..:/
2016. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem legkesobb vasarnap reggel mindenkepp tesztelj, nagyon szoritok! :) Új hónap, új esély, nem adjuk fel
2016. júl. 1. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!