Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt kérdés. Gyakorlott...

LH teszt kérdés. Gyakorlott tesztelő vagyok, de most tényleg megzavarodtam, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyenkor?
2016. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocs, közzétette a kérdést, mielőtt befejeztem volna.

Szóval, ma vagyok a ciklus 10. napján. Az előző ciklusban a 9. napon volt tüszőrepedés. Hőmérőzök is, a reggeli hőm az utóbbi pár napban 36,6-36,7. Ma is annyi volt. de most érzem a tüszőrepedéskor megszokott, jól ismert feszítő alhasi fájdalmat, így előttem egy LH tesztet, ami két csíkos lett, a második csík közel ugyanolyan sötét, mint a kontroll csík.

Sajnos a képfeltöltés.hu épp nem működik, de amint megjavul feltöltöm ide a képet.

A kérdésem: nekem azután szokott általában pozitív lenni az LH teszt,amikor a reggeli hőm is leesik. Most nem volt hő leesés, de van ovu fájdalom.

A ciklusaim az első szülés óta össze-vissza vannak, 22-35 nap között mindenféle, így lehetetlen arra alapozni, mikor van középidő.

A hőmérőnek higgyek, vagy az ovutesztnek?

Ez lett volna a kérdés...

2016. jún. 6. 13:37
 3/8 A kérdező kommentje:
2016. jún. 6. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyaltlan nem kotelezo a holeeses ovu elott. Nekem is volt ket alkalommal, hogy kimaradt (8-9 ciklust mertem vegig).

Attol meg ugyanugy volt peteeresem, normalis lett az egesz ciklusom. Alaphorol egybol emelkedett, tenyleg csak az egy napos csokkenes maradt el.

2016. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már pozitív, bár kicsit homályos a kép. A hőleesés nem törvényszerű, de ha megvolt az ovu, akkor megemelkedik a hőmérséklet, de az sem biztos hogy másnapra. Az ovuteszt lehet több napig is pozitív, én úgy tudom, hogy az első negatív napon van az ovu.
2016. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az kimaradt, hogy ebben a formaban nem arrol van szo, hogy minek van igaza, a honek vagy a tesztnek, mivel mint irtam a holeeses egyaltalan nem elvaras a sikeres ovuhoz, az utana valo hoemelkedes szukseges. Szoval nem csapott be a hod, csak mas ez a ciklus ilyen szempontbol.

Merd tovabb es 2-3 nap mulva ugyis szepen latszani fog a gorbebol, hogy volt-e ovu.

2016. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Kíváncsi leszek, "mit csinál" a hőmérsékletem a következő napokban.


Kb. 4 ciklus óta hőmérőzök, már megszoktam, hogy ovu előtt leesik a hő 36,2-re, aztán pozitív lesz a teszt, majd elkezd feszíteni a hasam. Eddig mindig ebben a sorrendben történt. Úgy látszik, most felcserélődött :-)

2016. jún. 6. 16:09
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, megírom, hogyan alakult.

Az ovulációm 06.07-én minden jel szerint megtörtént, és a hőm szép lassan elkezdett felkúszni, 36,7-36,8, majd az utóbbi 3 napban 37 fok lett. Ma pozitív lett a HCG teszt is (10. dpo). Tudom, még bármi lehet, de ahhoz képest, hogy ez egy elég abnormális ciklusnak tűnt az elején-közepén, a végére viszonylag ígéretes lett.

2016. jún. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!