Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 25-én kelett volna meg...

Junius 25-én kelett volna meg jönnie de semmi aljhasi fájdalmak vannak néha meg hányinger de az is csak ma volt meg múlthéten 1-2 napig meg aludnék mindig de ezen kivül semmi! Kedd reggelha aaddig nem jön meg csinálok tesztet. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen terhesseg, ha nem vèdekeztek, vagy virus, esetleg ciszta!

Már 27.- èn csinâlhattál volna tesztet. De igy egyertlemu lesz legalabb az eredmeny.Mindenkeppen a facelle tesztet keresd ( rossmanban) az a legjobb. Nincs szellem meg szaradasicsìk. 600.-

2016. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szokott késni de ennyit nagyon ritkán! Nagyon szeretném a babát de bele élni se szeretném magam mert lehet késik és akkor megint pffff :/ nekem már van egy 5 éves kislányom és most 7 hónapja próbálkozunk a párommal remélem baba lesz :) a tesztel azért várok mert biztosra szeretnék menni vele! De nem értem miért nincsenek jelek a testemen meg amúgy sem? Foghatom arra is a hányingert hogy lehet a hormonhàztartásom van fel borulva és az játszik velem de kitudja!
2016. júl. 2. 11:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem pozit, pedig hétfőre nem várom. Azért siettem a teszttel, mert palástfű teázok, és azt abba kell hagyni, ha nincs baba.

A rossmannos facelle egyértelmű második csíkot jelzett, a férjem is látta :)

Nekem sincs semmi tünetem, pont az lett furcsa. Mensi előtt már egy héttel szokott fájni a mellem, most semmi, max bimbó érzékenység. Lakosság igen, de ebben a hőségben nem csoda amúgy se.

Az volt érdekes, hogy már néhány napja rosszul lettem a férjem parfümjétől, pedig imádom.

A lényeg: tesztelj! A teszt már semmin nem változtat, de mégis jobb a bizonyosság. Ha van baba, már most 100%, hogy kimutatja.

Mi másfél éve várjuk, sajnos vetélésem is volt. Tudom, milyen reménykedve nézni egy nega tesztet, hátha "becsíkosodik".

Drukkolok, és írd meg, mi volt!

2016. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lakosság = álmosság

A telóm okoskodik

2016. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rendes vagy :) ha van baba akkor elvileg 3 hetes lehetek olvastam hogy vannak-e ilyenkor tünetek és mell fájdalom na ez nincs, fáradékonyság az van, szaglás az nincsen, hányinger az csak 3-szor volt, aljhasi fájdalom az is van de hogy baba van-e kedden kiderül ha csak addig meg nem jön! Írók mindenkép :)
2016. júl. 2. 14:33
 6/17 A kérdező kommentje:
Jah és neked is sok szerencsét a babához :)
2016. júl. 2. 14:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia annyit szólnék hozza hogy a heteket kétféle keppen szamolhatod.. 1. A terhességi hét (ez alapjan végzik az orvosi vizsgálatokat, altalaban a születés időpontját is ez határozza meg.) a terhességi hetet az utolso menses első napjától számolják. Vagyis mar ot het körül jársz.

2. A baba kora ez körülbelül két héttel később kezdődik (fogantatás) ez alapjan a baba három hetes korul van.

Minden jot kívánok 😉

2016. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi :) hát remélem tényleg baba van mert még mindig nem jött meg de jelek továbbra is nincsenek :/van ilyen hogy nincsenek jelek?
2016. júl. 3. 12:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan hogy nincsenek tunetek vagy csak eszre sem vesszük őket nekem első babamnal mar majdnem egy hete késett (fáradt voltam azt gondoltam csak a munka miatt, feszült a cicim de az amugy is szokott.) szoval meg én voltam az aki allittottam hogy de nekem ugyis megfog jönni.. Aztán nem ugy lett es csak utolag tűntek fel ezek ugymond tünetként. Megy a drukk. Majd irj mikor tesztelsz es hogy mi az eredmény 😉
2016. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Olyan rendesek vagytok hogy drukkoltok :) jól esik ;) annyira elfog keseríteni ha keddig meg jön vagy negatív lesz a teszt :/ de remélem nem így lesz!
2016. júl. 3. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!