Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitség! Batát szeretnénk...

Segitség! Batát szeretnénk férjemmel de nem jött össze először. Lehet babánk?

Figyelt kérdés
csütörtökön megjött a mensim..azt hittem most sem sikerült, de Ma màr alig jött ehy màr csepp és tegnap voltam dokinal mert szurkalt a hasam es felirt valami antibiotikumot felfazasra es apro tuhegynyi cistat is latott, arra is kaptam valamit..ma este teszteltem egyet( volt itthon teszt gondoltam miert ne...) es halvany pozitiv lett.kerlek segitsetek.szerintetek mit tegyek? Terhes vagyok?

2016. júl. 2. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciszta miatt is lehet pozitív a teszted. Ha látott cisztat akkor volt uh- d így a felritkulast is látta volna már amiből baba lesz, ha ma lett pozitív a teszt. Tesztelj még 48 óra múlva is hogy erősödik e de az valószínű a ciszta miatti pozitív teszt.
2016. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezerszer lefogom irni. Hogy CSAK ES CSAKIS a csokolade ciszta okozhat pozitiv tesztet...

Orvosom magyarazta el, mivel enis kerdeztem,MIVEL miota eloszor megjott cisztas vagyok neha kimarad parszor de visszajonnek. Sosem teszteltem teves pozitivat. Pedig ellottem par tesztet. Egyes , remelem nem veszed bantasnak, azt h ezt leirtam. Enis csak segitoszandekkal jottem.:)

Menj mindenkeppen orvoshoz kedves kerdezo!

2016. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem veszem :) nálam többször is csinált pozitív tesztet egy ciszta. Illetve szülésznő vagyok nem.egyel találkoztam :)
2016. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!