Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok. Ma...

18 hetes terhes vagyok. Ma tudtam meg h kukacost hordok a pocakban. :DKellene egy kis segítség, mert a férjemmel nem nagyon jutottunk eddig se dűlőre fiú nevekkel. Légyszí írjátok le ki milyen nevet adna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagy egyedül! Múltkor végig néztük az összes fiú nevet és még elképzelésünk sincs!

Milyen vezeték névhez keresel nevet?

2011. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Simon vezetéknevű lesz,1szerűen nem tudunk mi sem választani az utónévkönyvből...
2011. júl. 20. 16:12
 3/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszebb fiúnév a Barnabás.
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekünk ha fiú lesz, akkor Norbert lesz. Jövőhéten megyek a 18 hetes UH-ra, remélem kiderül majd, hogy milyen nemű lesz :)
2011. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Zsombor
2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is elég nehezen ment fiúnevet választani. Én is a zsobort szerettem volna, de az apukának nem tetszett, így zalánnak fogják hívni. Nekem még patrik tetszik az már van baráti körben.
2011. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia.Én 17 hetes vagyok.Nekem is kisfiam lesz.A neve pedig: Tamás lesz.Mi is nagyon sokat gondolkoztunk rajta,hogy mi is legyen a neve.De valahogy mindíg az volt előttünk,hogy olyan nevet kell választanunk,ami ha mi születnénk most és mi kapnánk ezt a nevet,akkor örülnénk-e neki.Így döntöttünk a Tomika mellett.Meg az is fontos volt,hogy lehessen szépen becézni,viszont ne nagyon lehessen csúfolni.Meg mi nem nagyon szeretjük ezeket a mai cifra "divatos"neveket.Annak a gyerek sem biztos hogy örülne.Szerintem mindenképpen az ő érdekét tartsátok szem előtt.
2011. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben voltunk a férjemmel. Kislány nevünk volt, de kisfiú még lehetséges variáció sem. A 12. heti uh-on már megtudtuk, hogy kisfiú s akkor kezdtük el nézegetni a fiú neveket. Ahogy olvasgattam a lehetőségeket az egyik név olvasásakor valami megmagyarázhatatlan melegséget éreztem. Mivel megállapodtunk a férjemmel, hogy ha kislány akkor én, ha kisfiú akkor ő nevezi el, így megemlítettem neki A Nevet, s másnap már boldogan emlegettük nevén a kis pocaklakónkat. Szóval a neve: Berta Benett :)


Nézegess neveket és hagyd, hogy a kisfiad válasszon :)

2011. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bőven van időtök:)

Ne kapkodjátok el a névválasztást. Keresgéljetek, "ízlelgessétek" a neveket. Ha már csak 3-4 marad a rostán, akkor érdemes itt kérdezni... Bár szerintem akkor sem, döntsön a szülő, ne mások:)

Minden jót nektek!!!

2011. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!