Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam One Step...

Most csináltam One Step tesztet. Nagyon vékonyka csík van rajta. Ez már lehet baba? Igaz esti vizelet. Holnap reggel megismételjem? Van még egy Corax tesztem.

Figyelt kérdés
Ez a csík olyan mintha a helye lenne. Nagyon vékony és éppen hogy van színe.
2008. szept. 27. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
A hasam kb 1 hete szurkál eddig felváltva két oldalt és mostanában lent középen, és most nem kéne megjönnie. A mellem picit duzzadtabb mint szokott és kicsit érzékeny. Menzi előtt soha nem szoktam érzeni a mellem. Érzem hogy ott van és néha fáj is. Olyan kellemetlen érzés hogy van, pláne melltartó nélkül. A folyásom fehéres, de néha tojásfehérje és néha nyúlós. Nem sok.
2008. szept. 27. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkeppen ismeteld meg.....talan egy betegseg van ami pozitiv ytesztet ad...de a reggeli vizlete pontosabb!


Baba lessz ott:-))

2008. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Betegség?? Milyen betegségtől lehet + a teszt?


Jó lenne ha baba lenne, fél éve próbálkozunk. Ma délután egy kicsit émelyegtem, alig bírok enni. Napi 1szer. Nem kívánok semmit. Elvileg tegnap-ma nem kéne megjönnie.

Sokat is pisilek az elmúlt pár napban, sőt még éjjel is ki kell mennem...pedig nem iszok többet mint szoktam. A bélrendszerem meg elég fura, puffadok és igaz nincs hasmenésem de sokat kell azért is a wc-re mennem (napi 2)-ami nálam már sok.

2008. szept. 27. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


A tünetek babára utalnak,bár még kicsit korainak tartom azért őket,főleg az émelygést,és a pisilést.Mindenképp ismételd meg tesztet,reggel,ha babás vagy,akkor erősebb lesz a 2.csík.Előttem írónak viszont igaza van,pl.petefészek cysta miatt is lehet poz.a terhességi teszt,igaz ritkán.


Sok sikert:Lizy

2008. szept. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!